Jump to content

export položek z PS 1.2 a import do PS 1.4


tekky

Recommended Posts

Zdravím,

pokouším se najít řešení jak vyexportovat kategorie a položky z PS 1.2 a naimportovat je do PS 1.4 ale zatím bez úspěchu.
Vyzkoušel jsem všechny moduly které se dají najít pro export položek, ale vždy se mi export nepodařilo úspěšně vytvořit nejspiše problem s kompatibilitou verze PS.

Zkoušel jsem také export přímo z DTB a import do DTB vždy přesně stejně tabulky a to také nefungovalo.

Proto bych chtěl někoho poprosit zda by mi mohl poradit jak provést export položek(vč. obrázků) a katergorii z PS 1.2 a dále je naimportovat do PS 1.4.

děkuji

Link to comment
Share on other sites

nahrajes novou instalaci tam kde mas dosavadni shop...ze stareho shopu smazes vse krom...obrazku, mailu (presne si nepamatuju co vsecko ale mas to naspany v navodu) DB nechas tak jak je. Nahrajes instalac 1.4 a spustis, zvolis update a hotovo. Objevi se ti 1.4 s veskerym zbozim a nastavenim (dopravci,slevy...)

Link to comment
Share on other sites

nahrajes novou instalaci tam kde mas dosavadni shop...ze stareho shopu smazes vse krom...obrazku, mailu (presne si nepamatuju co vsecko ale mas to naspany v navodu) DB nechas tak jak je. Nahrajes instalac 1.4 a spustis, zvolis update a hotovo. Objevi se ti 1.4 s veskerym zbozim a nastavenim (dopravci,slevy...)


tomudle postupu upgrade bych na 100% nevěřil ....
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...