Jump to content
  • 0

Wygląd na komputerze a na telefonie?


MyJoy

Question

Witam

Jest postawiona strona na Prestashop 1.7.3.1 - www.sanderus.com.pl. Zastanawiam się gdzie można ustawić to co ma się wyświetlać na telefonie na głównej stronie sklepu. W tej chwili wyświetla się logo, menu poziome, wyszukiwarka, moduł facebooka oraz popularne produkty. Czy jest możliwość, a zapewne tak, że mogę sobie wybierać co ma się wyświetlać na telefonie w tym momencie zależy mi aby wyświetlał się dodatkowo moduł kategorii produktów. Może mi ktoś to w miarę jasno to wytłumaczyć zaznaczam nie jestem z branży i próbuję sam opanować prestashop. Co decyduje (które pliki, zapisy) co się wyświetla na telefonie (widok responsywny) jak to wygląda i w jakiej kolejności się wyświetla. Bardzo proszę o każdą pomoc i podpowiedź. Dzięki, pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

endriu107 dzięki za podpowiedź ale mam ustawione że moduł odpowiedzialny za drzewo kategorii  mam ustawiony jako włączony a drzewko kategorii nie wyświetla się urządzeniach mobilnych??? Co może być tego powodem?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Masz edytowany szablon tego modułu i jest tam klasa hidden-sm-down która ukrywa go na mniejszych rozdzielczościach, wystarczy usunąć tą klasę. Swoją droga nie wiem po co ktoś to edytował skoro jest opcja wyłączenia modułu na mobilnych co jest lepszym rozwiązaniem ze względów wydajnościowych i po prostu dużo łatwiejszym.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...