Jump to content
Sign in to follow this  
KillDa

Různé headery pro různé kategorie

Recommended Posts

Ahoj, hledam nekoho, kdo by mi za rozumnou cenu, pomohl na moji preste 1.3.1 udelat aby slo dat, aby mi se mi u ruznych kategorii, nacital ruzny header ... Vim ze to jde, vim ze by se to melo dat resit pres ID kategorie, ale vubec nevim jak na to.

za reakce budu moc vdecny.

Tim myslis, aby si kazdy kategorii mohl urcit specificky CSSko headeru? Prkotina...

<body {if $page_name}id="{$page_name|escape:'htmlall':'UTF-8'}{$smarty.get.id_category}"{/if}>

podle ID kategorie pak styluj napr.

#category1 #header  {  }
#category2 #header  {  }
#category3 #header  {  }
...

Ziadne CSS. Vyriesilo sa to elegantnejsie. Takto sa upises k smrti, ked mas 100 kategorii a s kazdou novou kategoriou musis editovat CSS...

Samozrejme tohle reseni neni vhodne pro vic jak jednotky kategorii.

Nevedel jsem ale, co se presne mysli tou "zmenou headeru", takze me zkratka jako prvni napadlo pridani nejakeho identifikatoru, kterym by mohl jednotlivy headery po "CSSkove" strance odlisit... nevadi, hlavne, ze se naslo reseni. Ostatne toto reply sem psal, jeste pred tim, nez sem zjistil, ze je post vyresenej.. .-)

Ziadne CSS. Vyriesilo sa to elegantnejsie. Takto sa upises k smrti, ked mas 100 kategorii a s kazdou novou kategoriou musis editovat CSS...

sem s tym elegantnym riesenim ;)

udělal to Caleydon, udělal to skutečně jednoduše, elegantně a rychle. Ale nebylo to zadarmo, takže kdo to chce taky, napište si mu

toto je zmena loga na zaklade kategorie

v subore header.tpl

doplnit za logo -{$currentCategoryId}.

Sign in to follow this  

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More