Jump to content

Rozróżnienie produktów w katalogu / magazynie PrestaShop 1.7.7.4


KLucjan

Recommended Posts

Witam

Czy jest jakaś metoda / moduł do prestashop który umożliwi mi rozróżnienie w katalogu produktów które posiadam fizycznie na stanie magazynowym od takich które zamawiał będę na bieżąco w chwili ich zakupu przez klienta. Chodzi o to aby nie podawać zerowego stanu w sklepie, oraz istniała możliwość masowej zmiany statusu dla produktów które w miarę czasu będę zamawiał do magazynu stacjonarnego. 

Moja branża to motoryzacja i z racji dużej ilości produktów na stronie oraz możliwości zamówienia ich od mojego dostawcy i dostawy w ciągu kilku godzin nie widzę potrzeby na tym etapie posiadania fizycznie każdej sprzedawanej rzeczy. Główni moi dostawcy nie udostępniają plików do integracji mojego sklepu z ich hurtownią dlatego muszę wprowadzać towar ręcznie i pilnować stanów. 

Z góry dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Możesz to tego wykorzystać kilka istniejących pól, w standardzie masz cos takiego jak dostawcy i możesz oznaczyć jaki dostawca jest przypisany do produktu natomiast jeśli chcesz aby to było widoczne od razu z listy produktów to masz pole indeks w którym możesz sobie oznaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...