Jump to content

Brak zakładek w panelu Admina -> wygląd ->Szablony/Page Configuration/Advanced Customization


mefiu

Recommended Posts

Witam,

 

Mam postawiony sklep na presta 1,7, instalowany przez Informatyka kiedyś hen hen daleko.

Na innej domenie stworzyłem sobie child theme i edytowałem pare rzeczy, jednak okazuje się że na swoim sklepie włąściwym nie mam zakładek w panelu Admina -> wygląd ->     Dokładnie tych:    Szablony/Page Configuration/Advanced Customization

obraz.thumb.png.c49ebe5f1df9ec3c37283530d455ae32.png

 

dalej, wszedłem w Advanced customization w nowym, działającym sklepie, skopiowałem url i podmieniłem nazwe strony, otrzymałem takie coś:

obraz.thumb.png.358b04204f38805b679e2b84acbd5cef.png

 

Próbowałem podmieniać pliki jednak strona mi się wywalała,

wersje presty i szablonów są te same na obu sklepach

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, endriu107 said:

Komunikat mówi o tym że masz aktywne Multistore więc musisz wybrać kontekst konkretnego sklepu u góry na belce żeby mieć dostęp do wybranych zakładek.

Nic to nie zmienia jeśli odpale konkretny sklep.

 

Poniżej screen kiedy wybrałem konkretny sklep:

 

obraz.thumb.png.a57e1f667a9d2ce530d927b2f9045828.png

Edited by mefiu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ComGrafPL said:

Sprawdź zaczepy ( hooks ).  Na to mi to wygląda. Jeśli chodzi o brak paneli, to może być wina zaczepów lub niedostosowanej wersji szablonu do wersji prestashop. Miałem podobnie u klienta z płatnym szablonem.

Mam motyw Warehouse, wiec raczej jest dostosowany,

Przeszukałem Wygląd -> pozycje i nic nie znalazłem co by się do tego mogło odnosić.

 

/ Podmiana Controlerów nic nie dała,

/ Podmiana plików adminxxx ( folder przez który sie loguje do admina) też nic nie daje

Edited by mefiu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...