Jump to content
  • 0

formularz zakupów na telefonie


smolapbz

Question

Witam, mam problem z składaniem zamówienia przez telefon. Podczas uzupełniania danych w formularz nie da się nic wpisać. Okienko jest puste, ale nie można wpisać adresu itd.

Usuwałem pliki cache w panelu admina, ale czy moze są jeszcze jakieś na serwerze, które trzeba usunąć? 

Lub ewentualnie co zrobić, aby działało to na telefonie ?

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 1
15 minutes ago, smolapbz said:

www.manilla-store.pl

Tylko przypominam, ze tak dzieje się tylko na telefonie 

Nie tylko brak możliwości wpisania le także wyboru np. Pani / Pan.

Czy możesz tymczasowo wyłączyć moduł, moduły odpowiadające za: * zdjęcie ). Wyłącz, wyczyść cache i sprawdź. Moim zdaniem na telefonie jest to wina ww, zły hook lub źle się skaluje.

Screenshot 2021-07-13 at 12-48-06 Manilla by Anter.png

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
20 minutes ago, smolapbz said:

Witam, mam problem z składaniem zamówienia przez telefon. Podczas uzupełniania danych w formularz nie da się nic wpisać. Okienko jest puste, ale nie można wpisać adresu itd.

Usuwałem pliki cache w panelu admina, ale czy moze są jeszcze jakieś na serwerze, które trzeba usunąć? 

Lub ewentualnie co zrobić, aby działało to na telefonie ?

Podaj link do sklepu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wyłączyłem moduł "Customer Reassurance" i faktycznie teraz działa. Lecz ta informacja o zwrotach itd była bardzo przydatna dla klientów. Czy może jest jakiś moduł zamienny z taką funkcja ? ewentualnie zwykle pole, na którym mogę poprzez html cos tam wpisać.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 minute ago, smolapbz said:

Wyłączyłem moduł "Customer Reassurance" i faktycznie teraz działa. Lecz ta informacja o zwrotach itd była bardzo przydatna dla klientów. Czy może jest jakiś moduł zamienny z taką funkcja ? ewentualnie zwykle pole, na którym mogę poprzez html cos tam wpisać.

Być może to wina zaczepów, może gryzą się ze sobą na wersji mobilnej. Ja osobiście przetestowałbym checkout jednostronny "OPC".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 minutes ago, ComGrafPL said:

Być może to wina zaczepów, może gryzą się ze sobą na wersji mobilnej. Ja osobiście przetestowałbym checkout jednostronny "OPC".

Nic mi to nie mówi, mógłbyś cos więcej na ten temat mi powiedzieć ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Just now, smolapbz said:

Nic mi to nie mówi, mógłbyś cos więcej na ten temat mi powiedzieć ?

To strona zamówienia bez zbędnych kroków dla klienta. Wszystkie dane i wybory na jednej stronie bez przechodzenia przez wypełnij, przejdź dalej etc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, smolapbz said:

I to wszystko na tej samej stronie presty która mam teraz ?

Tak. To tylko zmieniony formularz zamówienia. Wyślij prywatną wiadomość, to Ci znajdę jakiś moduł pod to.

PS: Zamknij temat, oznacz odpowiedź. Jeśli to wszystko na tą chwilę

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...