Jump to content

Brak możliwości wystawienia opinii o zakupionym produkcie


enkom

Recommended Posts

Witam.

W związku z tym iż nikt na stronie https://addons.prestashop.com/pl/ nie odpowiada na maile, oraz na profilu FB także nikt nie raczy odpisać, więc cała sprawę opiszę tutaj.

Zgodnie z informacją na stronie addons.prestashop.com/ klient ma 3 miesiące od zakupu na wystawienie oceny i opinii produktu który zakupił, u mnie mam jeszcze miesiąc czasu, bo produkt był zakupiony 24 kwietnia, a niestety możliwość wystawienia oceny została zablokowana. Na stronie https://addons.prestashop.com/pl/ratings.php pokazuje się bzdurny komunikat że muszę najpierw zakupić produkty, a przecież mam je zakupione! 

Zgodnie z prawem do wystawienia oceny proszę administratorów tej strony aby naprawili umożliwili mi wystawianie ocen za moje zakupione produkty.

 

A teraz jak było:

24 kwietnia zakupiłem szablon Electron Mega Electronic Super Store z opcją ZEN dodatkowego wsparcia łącznie za prawie 1000zł (zamówienie #1447266) i to był mój błąd. Od samego początku są problemy, szablonu nie da się zainstalować, albo powoduje inne problemy w sklepie podczas instalacji, wywala mnóstwo błędów, że brakuje mu plików, że coś z Symfony, po czym kończy się to uszkodzeniem całego sklepu i błąd 500, nawet backoffice przestaje działać. Błędy zgłaszane do twórcy szablonu wiele razy, raz połączył się ze mną zdalnie szef programistów i z wielką łaską i arogancją odrzekł że oni nie są od naprawiania takich problemów". Od kiedy zacząłem zgłaszać te usterki i żądać zwrotu pieniędzy, Hinduski twórca odesłał mnie do "sprzedającego" czyli prestashop.com/ który dziwnym trafem szybciutko zablokował mi możliwość wystawienia opdowiedniej opinii sprzedającemu. Odniosłem wrażenie że prestashop.com/ w jakiś sposób kryje twórcę szablonu przed negatywną opinią, ale cała ta sprawa i tak zostanie nagrana i pójdzie na YT jeśli nie dostanę zwrotu gotówki za badziew który kupiłem i możliwość wystawienia opinii. Chciałbym tym samym ostrzec pozostałych przed zakupem tego szablonu, szkoda nerwów i pieniędzy, a przede wszystkim cennego czasu straconego na zgłaszanie błędów i naprawianie sklepu po instalacji szablonu który pisany był chyba "na kolanie". Dziwie się tylko tak wysoką oceną tego szablonu, ale to chyba nabitą sztucznie przez kolegów programistów.

Jak by tego było mało, wczoraj zdalnie połączył się ze mną jeden z programistów, próbował naprawić błędy, ale błędy nadal są w tym szablonie, na dodatek patrzę co ten człowiek robi, a On wystawia sobie sam pozytywne oceny za rozmowę bez mojej zgody, ja do niego "co Pan robi, przecież wystawienie oceny za pomoc wystawiam ja", a on że chciał tylko pomóc. Tak sobie nabijają pozytywne oceny twórcy szablonu ELECTRON.

Wnioski? Omijać z daleka tego twórcę. Wysokie gwiazdki przy produktach nie świadczą o jakości produktu, i naprawdę nie wiem skąd taka wysoka ocena przy tym szablonie. Sprawa nie jest skończona i tak jak pisałem wyżej, zawiodłem się na prestashop.com, który jak widać postanowił kryć nieuczciwych twórców oprogramowania. Do dziś zostałem bez pieniędzy i sprawnego szablonu, a raczej karykaturą szablonu. Tak się nabija kaskę. 

 

 

 

2021-06-16 11_49_38-PrestaShop Addons.png

Link to comment
Share on other sites

Forum jest tworzone przez użytkowników i dla użytkowników rzadko tutaj zagląda ktoś z teamu a szczególnie do Polskiej sekcji. Wysłałem wiadomość innym kanałem z prośbą o sprawdzenie Twojego zamówienia myślę że odpowiedź będzie szybsza.

Link to comment
Share on other sites

Witaj @endriu107 i dzięki za odpowiedź.

W takich sytuacjach, kiedy występują prawdziwe problemy, widać jak sprawnie funkcjonuje team Presty, o ile mniej dziwi mnie że nie zaglądają do polskiej sekcji, to bardziej dziwi że na głównym polskim fanpage FB nikt nie raczy odpisać, a przecież posty są tam aktualizowane na bieżąco więc te wiadomości ktoś czyta, więc jest to zwykła olewka bo można by chociaż napisać, że "zajmiemy się Pana sprawą" czy cos...

Jestem generalnie zniesmaczony i zawiedziony, pomoc użytkownikowi po zakupie, bądźmy szczerzy to czysta fikcja, widać jak to funkcjonuje, piękne opisy produktów, zdjęcia i gwiazdki, a jak kupisz i masz problem i chcesz zwrot pieniędzy bo produkt nie działa i jest niezgodny z opisem to rączki każdy umywa, tak to właśnie funkcjonuje w realu.

Szanuje ludzi uczciwych i tych co Tworzą to miejsce, to forum i rozwijają Preste, natomiast takim oszustom którzy sprzedają za pośrednictwem prestashop.com powinno się zablokować możliwość dalszej sprzedaży, tymczasem to zwykłe kpiny z kupujących. Prawdopodobnie gdybym nie napisał tu na forum, sprawa by została przyklepana i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Czyli jednak olewka teamu Prestashop polskiego i zagranicznego, zero odpowiedzi na zadawane pytania, próba przykrycia problemu, pieniądze przytulone i brak odpowiedzi, jakie to pospolite, szkoda tylko że w wydaniu wydawało by się poważnej i rzetelnej firmy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...