Jump to content

Grupowanie produktów Prestashop 1.7


Recommended Posts

Prestashop 1.7 grupowanie produktów.

Poszukuję gotowego rozwiązania lubisty, który zrobię dla mnie program grupowania produktów, różniących się rozmiarem/kolorem

 

Przykład 1: Przykład 1: , który w 10, gdzie każdy ma rozmiar produktu produkty. Chcę, na liście produktów w kategorii wyświetlał się żeby jeden produkt, o to ze zdjęciem wybrane przeze mnie iz najniższą ceną z dopiskiem "cena od...", a po wejściu w ten produkt (z najniższą ceną) byłaby możliwość wybrania innego dostawcy .

Przykład 2: Mam Y, który w 10 kolorów, gdzie każdy kolor dla produktu produkt. Chciałem, żeby na liście produktów w kategorii wyświetlał się jeden produkt, aby wybrać zdjęcie wybrane przeze mnie oraz ikonki z dostępnymi, a po wejściu w ten produkt byłaby możliwość wybrania innego koloru.

Przykład 3: Mam produkt Z, który dotyczy produktów w 5 kolorach i 2 rozmiarach, gdzie każdy kolor/roz do produktu lub produktu (łącznie 10). Chcę, żeby na liście produktów w kategorii wyświetlał się jeden produkt, o to ze zdjęciem wybranym przez mnie z najniższą ceną z dopiskiem "cena od..." oraz ikonki z dostępnymi kolorami, po wejściu w dziesięć produktów (z najniższą ceną) byłaby możliwość wybrania innego wyboru/koloru.

 

Idealne rozwiązanie jest na stronie https://www.bonprix.pl/kategoria/841/tekstylia/ Przykład z prześcieradłem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...