Jump to content

Kombinacje produktów i problem z zarządzaniem ilością sztuk


warpath

Recommended Posts

Cześć, Mam taki problem. Zajmuję się rękodziełem, robię tunele do uszu. I mam problem z ofertami z kombinacjami. bo np mam trochę suszonych kwiatków. wiem, że starczy mi to na 3 pary tuneli, ale te tunele oferuję w 10 rozmiarach. no i nie mam możliwości sensownie tym zarządzać. chciałabym, żeby oferta była wyłączona w momencie sprzedania 3 pary. da się to jakoś sensownie zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam. niestety pieniądze wywalone w błoto. Ustawiłam 1 sztukę dla defaultowego wariantu, i owszem widzę, że reszta też jest w sklepie dostępna. tylko co z tego jak nie mogę dodać do koszyka, bo leci błąd w konsoli "Produkt X w Twoim koszyku nie jest już dostępny w takiej ilości. Nie możesz kontynuować zamówienia dopóki nie wybierzesz poprawnej ilości.

Link to comment
Share on other sites

hmm mam teraz inny problem przez tą wtyczkę. 😕 zauważyłam, że jest tam jeszcze 4 pliki do przekopiowania w pewne foldery. tak zrobiłam, wyczyściłam pamięć podręczną i przestał sklep mi działać. mogę się dostać aby na stronę główną sklepuuu. strony z produktami nie działają, dostępu do admina nie mam. usunęłam cache z var/cachce/prod ale nic to nie dało. wiesz może co z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...