Jump to content
  • 0

Rozwijana lista krajów na stronie z odpowiednimi cenami.


VoodensQ

Question

Cześć wszystkim

Już od jakiegoś czasu, zacząłem dłubać sobie nad swoim własnym, testowym sklepem. Codziennie siedzę, chociaż 10 min nad kodem dodać co jakiś czas coraz to nowsze rzeczy. Ostatnio wpadłem na kilka według mnie ciekawych pomysłów, które może będą w stanie urozmaicić mój sklep. Jednym z nich jest dodanie osobnej zakładki „kurierzy”, w której chciałbym wyświetlić wszystkich dostępnych przewoźników na mojej stronie oraz ceny, które są do nich konkretnie przypisane. Problem polega na tym, że mój sklep nie wysyła jedynie do jednego kraju tylko na cały świat, co również oznacza, że cena, jaką przyjdzie płacić w PL różnić się będzie od ceny wysłanie do DE lub UK itp. Wiem, że dla niektórych taka rzecz jak napisanie tak prostego kodu to pestka, ale niezmiernie byłbym wdzięczny za pomoc. Chciałbym stworzyć przycisk z rozwijaną listą krajów (taka lista jak przy składaniu zamówienia), w której byłyby wszystkie kraje, do których sklep wysyła paczki. Po zaznaczeniu odpowiedniego kraju strona pobiera ceny przewoźników z bazy danych na dany kraj i zmienia je na całej strony dla danego kraju. Ceny mogą się wyświetlać po kolei tak, jak są porobieni przewoźnicy.

 

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł niech da znać.

Nowy projekt.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...