Jump to content
  • 0

Jak skasować baner


ouzowgm

Question

Witam ,chciałbym skasować ze strony sklepu  baner który się wyświetlał  po lewej stronie  , po kliknięciu w niego przekierowywało na inną stronę,czy ktoś mógłby mi doradzić w którym pliku szukać aby go skasować,udało mi się tylko  podmienić grafikę aby nie wyświetlało firmy,

w załączniku dołączam zdjęcie o co dokładnie chodzi ,zaznaczyłem na czerwono

 

z góry dziękuje za pomoc

 

11111.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
1 hour ago, endriu107 said:

Zobacz jakie moduły masz podpięte do lewej kolumny i bedziesz to miał albo w edycji tego modułu lub możesz całkowicie odpiąć ten moduł z lewej kolumny.

a jak to sprawdzić które są podpięte do lewej  kolumny,przepraszam  ale nie za bardzo się orientuje 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, endriu107 said:

W zakładce pozycje sprawdź co masz podpięte do hooka displayLeftColumn

Tutaj masz wideoporadnik https://www.youtube.com/watch?v=UGbujUK8h9s

 

znalazłem dzięki lecz nie zdążyłem skasować tego baner wylogowało mnie z panelu admina i niestety już nie mogę się zalogować nie wiem co się stało ,pomału mam dosyć tego sklepu  bo ciągle się coś zepsuje ,musze kogoś poszukać  aby zobaczył ten sklep i ponaprawiał

Link to comment
Share on other sites

  • 0
17 minutes ago, ouzowgm said:

znalazłem dzięki lecz nie zdążyłem skasować tego baner wylogowało mnie z panelu admina i niestety już nie mogę się zalogować nie wiem co się stało ,pomału mam dosyć tego sklepu  bo ciągle się coś zepsuje ,musze kogoś poszukać  aby zobaczył ten sklep i ponaprawiał

Nie ma co się łamać. Czasami tak bywa. Wyłączałeś / usuwałeś jakieś moduły przed tym jak Cię wylogowało? Wyczyść cache przeglądarki lub spróbuj na innej się zalogować.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
15 minutes ago, ComGrafPL said:

Nie ma co się łamać. Czasami tak bywa. Wyłączałeś / usuwałeś jakieś moduły przed tym jak Cię wylogowało? Wyczyść cache przeglądarki lub spróbuj na innej się zalogować.

jest chyba już ok z przeglądarki chrome mnie zalogowało jedynie  ale też po chwili było to samo, wyczyściłem historie  i faktycznie pomogło ufff baner skasowany  a ile jeszcze stresu po drodze  :)  a zrobiło się pewnie to że zaktualizowałem jakiś moduł

Edited by ouzowgm (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
15 minutes ago, ouzowgm said:

jest chyba już ok z przeglądarki chrome mnie zalogowało jedynie  ale też po chwili było to samo, wyczyściłem historie  i faktycznie pomogło ufff baner skasowany  a ile jeszcze stresu po drodze  :)  a zrobiło się pewnie to że zaktualizowałem jakiś moduł

No i super. Działaj dalej. Oznacz temat jako rozwiązany i powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...