Jump to content
  • 0

Brak powiadomień o rejestracji klienta oraz zamówieniu


artforma

Question

Witam,

 

Dzisiaj zauważyłem że nie wyświetlają mi się powiadomienia o rejestracji klienta albo o zakupie, zawsze było to kółeczko na dzwonku o powiadomieniu nowym czy to wiadomość, rejestracja nowego klienta albo nowe zamówienie. Dzisiaj zauważyłem że jakimś cudem przestało to działać. Zarejestrowałem się jako klient, nic, złożyłem zamówienie dalej nic się nie pokazuje . Ktoś miał może podobny problem??

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
23 minutes ago, artforma said:

nie ma w ogóle powiadomień. Aby sprawdzić czy ktoś się zarejestrował czy zrobił zakup muszę specjalnie wchodzić w zamówienia albo klienci.

Wyczyść moduł "Pokaż powiadomienia o nowych zamówieniach", lub wyłącz / włącz. Wyczyść cache. Sprawdź też na innej przeglądarce, najlepiej w trybie prywatnym.

spacer.png

Edited by ComGrafPL (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

same powiadomienia nie są aż takim problemem ale to jest ściśle związane z modułami, jak wywala mi powiadomienia to ani nie mogę zainstalować nowych modułów z addons ani żadnego z moich odinstalować. Przy próbie kupna produktu wybierając opcję zapłać przelewem, strona mieli i nic się więcej nie dzieje. Przy próbie odinstalowania modułów pojawia się komunikat

Error!

Could not perform action uninstall for module undefined

 

cache czyszczę co chwila za każdym razem jak coś robię Ręcznie usunąłem moduły które zainstalowałem dodatkowo nic zero poprawy.

 

Włączam Tryb debugowania - zero błędów jedynie przy czyszczeniu cache w panelu admina wywala mi błąd

Fatal error: Uncaught Error: Class 'AddressFormat' not found in /odlotowyprezent.pl/classes/Tools.php:3386 Stack trace: #0 /odlotowyprezent.pl/classes/db/Db.php(794): ToolsCore::nl2br('configuration') #1 /odlotowyprezent.pl/config/alias.php(47): DbCore->escape('configuration', false) #2 /odlotowyprezent.pl/config/alias.php(52): pSQL('configuration') #3 /odlotowyprezent.pl/classes/Configuration.php(155): bqSQL('configuration') #4 /odlotowyprezent.pl/classes/Configuration.php(209): ConfigurationCore::loadConfiguration() #5 /odlotowyprezent.pl/classes/PrestaShopAutoload.php(171): ConfigurationCore::get('PS_DISABLE_OVER...') #6 /odlotowyprezent.pl/classes/PrestaShopAutoload.php(130): PrestaShopAutoload->generateIndex() #7 [internal function]: PrestaShopAutoload->load('AddressFormat') #8 /odlotowyprezent.pl/classes/Tools.php(3386): spl_autoload_call('AddressFormat') #9 /odlotowyprezent.pl/classes/db/Db.php(794): ToolsCore::nl2br('www.odlotowypre...') #10 /odlotowyprezent.pl/config/alias.php(47): DbCore->escape('www.odlotowypre in /odlotowyprezent.pl/classes/Tools.php on line 3386

 

 

sklep jest na serwerach home.pl

 

Mam dwie wersje presty 1.7.7.5 i 1.7.6.8

Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, artforma said:

same powiadomienia nie są aż takim problemem ale to jest ściśle związane z modułami, jak wywala mi powiadomienia to ani nie mogę zainstalować nowych modułów z addons ani żadnego z moich odinstalować. Przy próbie kupna produktu wybierając opcję zapłać przelewem, strona mieli i nic się więcej nie dzieje. Przy próbie odinstalowania modułów pojawia się komunikat

Error!

Could not perform action uninstall for module undefined

 

cache czyszczę co chwila za każdym razem jak coś robię Ręcznie usunąłem moduły które zainstalowałem dodatkowo nic zero poprawy.

 

Włączam Tryb debugowania - zero błędów jedynie przy czyszczeniu cache w panelu admina wywala mi błąd

Fatal error: Uncaught Error: Class 'AddressFormat' not found in /odlotowyprezent.pl/classes/Tools.php:3386 Stack trace: #0 /odlotowyprezent.pl/classes/db/Db.php(794): ToolsCore::nl2br('configuration') #1 /odlotowyprezent.pl/config/alias.php(47): DbCore->escape('configuration', false) #2 /odlotowyprezent.pl/config/alias.php(52): pSQL('configuration') #3 /odlotowyprezent.pl/classes/Configuration.php(155): bqSQL('configuration') #4 /odlotowyprezent.pl/classes/Configuration.php(209): ConfigurationCore::loadConfiguration() #5 /odlotowyprezent.pl/classes/PrestaShopAutoload.php(171): ConfigurationCore::get('PS_DISABLE_OVER...') #6 /odlotowyprezent.pl/classes/PrestaShopAutoload.php(130): PrestaShopAutoload->generateIndex() #7 [internal function]: PrestaShopAutoload->load('AddressFormat') #8 /odlotowyprezent.pl/classes/Tools.php(3386): spl_autoload_call('AddressFormat') #9 /odlotowyprezent.pl/classes/db/Db.php(794): ToolsCore::nl2br('www.odlotowypre...') #10 /odlotowyprezent.pl/config/alias.php(47): DbCore->escape('www.odlotowypre in /odlotowyprezent.pl/classes/Tools.php on line 3386

 

 

sklep jest na serwerach home.pl

 

Mam dwie wersje presty 1.7.7.5 i 1.7.6.8

Instalowałeś jakieś moduł przed tym? Lub robiłeś aktualizację presty?

Zobacz tutaj:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

świeżutka presta, instalowałem moduły dodatkowe z furgonetki, hotpaya, x13, ciasteczka i dodałem ssl. Instalcja w tamtym tygodniu generalnie wszystko działało. I nagle lipa... czasem zdaży się że łapie i pojawiają mi sie powiadomienia i działają moduły ale na chwilę. całkowicie bez sensu.

 

To co przesłałeś podmieniłem autoload ale wywala mi całkiem sklep.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...