Jump to content

Επιβεβαίωση παραγγελίας


nikosppv

Recommended Posts

Θα ήθελα την βοήθειά σας σε κάτι...

Εχω δημιουργήσει ένα eshop με το presta και όταν γίνει μια νέα παραγγελία και ολοκληρωθεί, μετά το πάτημα του κουμπιού "Πληρωμή" βγάζει την επιβεβαίωση της παραγγελίας. Εκεί προς το τέλος αναφέρει το όνομα του eshop το οποίο το βγάζει λάθος. Ξέρει κανείς πως μπορώ να το αλλάξω;

Να σας πω ότι έχω κάνει μεταφορά του eshop σε άλλο domain και ενώ όλα λειτουργούν καλά (το έχω αλλάξει παντού) βγαίνει το παλιό μόνο σε εκείνο το σημείο...

Επισυνάπτω και μια φωτογραφία που δείχνει που είναι το λάθος όνομα.

Ευχαριστώ πολύ!

livacasa.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Prestan0ob said:

Δες αυτό

 

1064808347_.thumb.png.66c3815a99f50f388be5d501503122f2.png

Ευχαριστώ αλλά το έχω ήδη αλλάξει αυτό όπως και οπουδήποτε αλλού μπόρεσα να βρω ότι υπάρχει... Παντού το αναφέρει σωστά και στα email και παντού εκτός από το σημείο που ανέφερα παραπάνω...

Edited by nikosppv (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Prestan0ob said:

Εαν στο κάνει μόνο στην πληρωμή με αντικαταβολή έχει πρόβλημα το Module. Στο κάνει και στους άλλους τρόπους πληρωμής?

Nαι το κάνει σε όλους τους τρόπους πληρωμής και νομίζω ότι έχει να κάνει με την μεταφορά του shop σε άλλο domain... Κάπου έχει κρατήσει το παλιό όνομα και δεν το έχει αλλάξει.

Edited by nikosppv (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις αναζήτηση στην βάση δεδομένων και να βρεις που ακριβώς είναι αυτό. Είτε μέσω phpMyAdmin είτε την κατεβάζεις και κάνεις αναζήτηση στο notepad++. Εαν δεν καταλάβεις σε ποιο σημείο βρίσκετε για να το αλλάξεις μέσα απο το admin του prestashop το αλλάζεις απευθείας στην βάση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2021 at 2:02 PM, Prestan0ob said:

Μπορείς να κάνεις αναζήτηση στην βάση δεδομένων και να βρεις που ακριβώς είναι αυτό. Είτε μέσω phpMyAdmin είτε την κατεβάζεις και κάνεις αναζήτηση στο notepad++. Εαν δεν καταλάβεις σε ποιο σημείο βρίσκετε για να το αλλάξεις μέσα απο το admin του prestashop το αλλάζεις απευθείας στην βάση.

Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σου. Το έλυσα το πρόβλημα μέσα από την βάση δεδομένων μετά την συμβουλή σου...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, nikosppv said:

Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σου. Το έλυσα το πρόβλημα μέσα από την βάση δεδομένων μετά την συμβουλή σου...

Χαίρομαι. Εαν θες πάτα μια καρδούλα στο post μου. Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...