Jump to content

Strona z kategoriami produktów


asinactive434

Recommended Posts

Cześć,

Czy jest możliwość stworzenia /pod strony, na której będą wyświetlać się tylko kategorie produktów?

Chciałbym, aby klient wchodząc na sklep po kliknięciu w "Produkty" miał przed oczami stronę, na której będą wyświetlane Kategorie produktów (nazwa + grafika) bez żadnych produktów.

Obecnie struktura wygląda tak:

Kategoria główna

# Pod kategoria 1

- pod pod kategoria 1

# Pod kategoria 2

Kiedy klient wejdzie w moją zakładkę "produkty" jego oczy widzą wszystkie produkty przypisane do pod kategorii. Niestety próbuję wszelkich sposobów i nie mogę sobie poradzić... 

Link to comment
Share on other sites

Możliwości jest kilka, możesz np. ręcznie utworzyć stronę cms i tam dodać sobie kategorie, lub pokombinować z kategorią główną i tam wyświetlić podkategorie bez produktów lub można napisać moduł który to zrobi tworząc zupełnie nową stronę sklepu.

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem, że jest możliwość ręcznie ale wolałbym zastosować, aby pojawiała mi się od razu każda dodana kategoria, żeby nie bawić się w oddzielne dodawanie.

W jaki sposób pokombinować z główną kategorią? Nie widzę tam żadnych opcji wyświetlania podkategorii bez produktów.

Ile może kosztować napisanie takiego modułu?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, asinactive434 said:

W jaki sposób pokombinować z główną kategorią? Nie widzę tam żadnych opcji wyświetlania podkategorii bez produktów.

Pokombinować ale w kodzie szablonu, wydaje się to być najlepszą opcją, tańszą niż moduł i działającą automatycznie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...