Jump to content
  • 0

Multistore polski i angielski. Problem z przetłumaczeniem koszyka. Czy w przypadku multistore, możliwe dwa języki w modułach?


KamikStudio

Question

Witam,

mam problem z przetłumaczeniem koszyka. Posiadam multistore w wersji polskiej oraz angielskiej. Można powiedzieć, że cały sklep jest już prawie przetłumaczony, jednak problem jest głównie w tłumaczeniach modułów. Nie mam opcji wydzielenia języków dla powiedzmy sklepu .com i dla .pl. Gdy tłumaczę koszyk na "Cart" - w przełączonym widokou na sklep angielski i wracam z powrotem na polski to tłumaczenie jest takie jak ustawiłem wcześniej - na angielskim

Moim zdaniem nie ma takiej możliwości, ale może sie mylę, stąd pytanie czy można w tłumaczeniach zrobić dwa języki, tak aby działało na sklepie w wersji polskiej jak i angielskiej.

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pogłówkowałem i zrobiłem. Rozwiązanie okazało się banalnie proste.

  1. Międzynarodowe -> Tłumaczenia -> Dodajemy język - np. angielski
  2. Międzynarodowe -> Lokalizacja -> Przełączamy się na domenę lub sklep, w którym występuje wersja angielska -> Przełączamy na angielski
  3. Międzynarodowe -> Lokalizacja -> Przełączamy się na domenę lub sklep, w którym występuje wersja polska -> Przełączamy na polski

Zapisujemy zmiany, koniecznie odświeżamy cache.

Powstaje jedynie suffix /en lub /pl po rozszerzeniu domeny

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...