Jump to content

Přesun shopu na local (Problém s obrázky)


Wonder.x

Recommended Posts

Zdravím,
když nakopíruju celej shop na local včetně vygenerovaních obrázků ze složky img/p/ tak by se měli normálně zobrazovat ne? Nebo je potřeba ještě něco nastavit? Nebo musím zase regenerovat? Díky ;)


zkontroluj si cesty v .htaccess
Link to comment
Share on other sites

Zdravím,
když nakopíruju celej shop na local včetně vygenerovaních obrázků ze složky img/p/ tak by se měli normálně zobrazovat ne? Nebo je potřeba ještě něco nastavit? Nebo musím zase regenerovat? Díky ;)


zkontroluj si cesty v .htaccess


RewriteRule ^([a-z0-9]+)\-([a-z0-9]+)(\-[_a-zA-Z0-9-]*)/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /www18/img/p/$1-$2$3.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9]+)\-([0-9]+)/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /www18/img/p/$1-$2.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9]+)(\-[_a-zA-Z0-9-]*)/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /www18/img/c/$1$2.jpg [L]



Vypadá to že .htaccess je v klidu.

Link to comment
Share on other sites

pokud to máš na localhostu v adresáři www18 tak by to mělo být v pořádku, to se ti jenom nezobrazují obrázky? a kam teda směřuje adresa obrázku? na localhostu máš win nebo linux? smazal jsi tools/smarty/compile?

Link to comment
Share on other sites

pokud to máš na localhostu v adresáři www18 tak by to mělo být v pořádku, to se ti jenom nezobrazují obrázky? a kam teda směřuje adresa obrázku? na localhostu máš win nebo linux? smazal jsi tools/smarty/compile?


Tady je názorně adresa obrázku :
http://localhost/www18/4965-4299-large/zavsne-svitidlo-selene-1981.jpg



A local mam rozjetej pomocí Xamppu takže nejspíš linux ;)
Složka compile a cache promazána.

Link to comment
Share on other sites

tak ta cesta je špatně chybí tam img/p, zkus si na tom localhostu znovu vygenerovat htaccess zda ti to nepomůže.
V settings.inc.php define('__PS_BASE_URI__','') máš nastaveno správně?


Jsem si "téměř" jistý že vše je nastaveno jak má. Na zkušebním hostingu se všechno zobrazuje jak má. Složku img/p/ která má 15998 obrázků spolu s ostatnímy soubory zkopíruju na localhost a tam jede tak počítám 1/10 obrázků. Nedokážu si to vysvětlit. Kde to v tom případě načítá obrázky na hostingu? Při regeneraci to hodí nějákou chybku s právy složky img ale to je divný na localhostu.
Link to comment
Share on other sites

tak ta cesta je špatně chybí tam img/p, zkus si na tom localhostu znovu vygenerovat htaccess zda ti to nepomůže.
V settings.inc.php define('__PS_BASE_URI__','') máš nastaveno správně?


bez toho img/p se to generuje i na hostingu a tam to jede jak má
Link to comment
Share on other sites

jo ted jsem na to koukala, asi mas pravdu s tou cestou. Jeste jsem si vzpomnela, nektere FTP na hostingu maji omezeny pocet zobrazených souboru, kdyz jsi to zkopiroval mas na localhostu vsech 15998 obrazků?


Jo jo.. všechno se zkopírovalo jak mělo ... no nakonec jsem objevil na disku zalohu tak jsem obrázky nakopčil z tama ale stejně by mě zajímalo kde je zakopana fena :) a tam bylo cca 32 tisíc obrázků.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...