Jump to content

[REZOLVAT] Mudule instalate pe un alt domeniu


Adrian Pirjol

Recommended Posts

Buna seara

Imi cer scuze de la inceput daca nu cunosc termeni foarte precis sincer sunt un amator. Am cumparat 2 module din catalogul prestashop si leam instalat pe un domeniu care il am de test problema e ca atunci cand am vrut sa le instalez pe domeniul oficial pe care am siteul nu am mai reusit banuiesc ca se poate instala pe un singur domeniu cum as putea sa rezolv problema si sa le instalez pe domeniul oficial 

Multumesc

Untitled.png

Edited by Adrian Pirjol (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

du-te in addons, da-i "see downloads" selecteaza versiunea presta 1.6.1.x si downloadeaza-l local

pe urma, in backoffice du-te la module, "adauga un modul" si il uploadezi pe cel aflat pe calculatorul tau local.

in caz ca tot iti da eroare de-logheaza-te din addons din backoffice/admin (adica desfa legatura admin al tau de addons presta)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zaurus said:

du-te in addons, da-i "see downloads" selecteaza versiunea presta 1.6.1.x si downloadeaza-l local

pe urma, in backoffice du-te la module, "adauga un modul" si il uploadezi pe cel aflat pe calculatorul tau local.

in caz ca tot iti da eroare de-logheaza-te din addons din backoffice/admin (adica desfa legatura admin al tau de addons presta)

Sincer nu face nimic acel buton de see download

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Adrian Pirjol changed the title to [REZOLVAT] Mudule instalate pe un alt domeniu

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...