Jump to content

Pomysł na moduł z promocją kombinacji/atrybutów


c64girl

Recommended Posts

Teraz mam kwadraty z teksturami jest ich ok 60 sztuk. Gdy zrobię przecenę kombinacji klient musi klikać w każdą kombinację aż natrafi na tą która jest aktualnie w przecenie. Niestety presta w żaden sposób nie pogrubia kwadratów w promocji czy tez nie dodaje informacji na stronie produktu która kombinacja jest w promocji nie znalazłem też żadnego modułu w necie. Jeden moduł który udało mi się znaleźć to na stronie mypresta.eu ale niestety nie odpowiada mi forma wyświetlania. Przy 60 teksturach scrollowanie na komórce jest trochę upierdliwe a przeskakiwanie przez tekstury klikając 1,2,3,4 strona tez odpada.

Więc pytam się może ktoś ma jakieś rozwiązanie zmianę kodu / moduł aby kwadraty w których jest tekstura pogrubiały się lub widniało na nich nałożone słowo przecena. Jeszcze lepszym pomysłem by było zrobić moduł który automatycznie by wszystkie produkty które są w promocji jak i produkty które maja promocję w atrybutach wrzucał w wybrany przez nas katalog np. "wyprzedaż" w efekcie kupujący widział by dokładnie co jest w promocji i nie musiał latać po stronie w poszukiwaniu tych promocji. Tym samym zaoszczędzili byśmy czasu na przypisywanie promocyjnych produktów do kategorii bo robiło by się to z automatu.

Edited by c64girl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • c64girl changed the title to Pomysł na moduł z promocją kombinacji/atrybutów

Presta w standardzie wszystkie produkty z obniżką ceny umieszcza w zakładce promocje.

Chyba nigdy nie sprawdzałem czy atrybuty w tym miejscu zwracają informacje o obniżce, jeśli tak to da się zmodyfikować wyświetlanie tak aby dodać dowolny wyróżnik dla takich opcji.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, endriu107 said:

Presta w standardzie wszystkie produkty z obniżką ceny umieszcza w zakładce promocje.

Chyba nigdy nie sprawdzałem czy atrybuty w tym miejscu zwracają informacje o obniżce, jeśli tak to da się zmodyfikować wyświetlanie tak aby dodać dowolny wyróżnik dla takich opcji.

Wiem, ale nie widać tam który z atrybutów jest w promocji. Musisz wejść w produkt i wtedy klikać na atrybuty (te kwadraciki) aby zobaczyć który ma zniżkę :)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, endriu107 said:

Presta w standardzie wszystkie produkty z obniżką ceny umieszcza w zakładce promocje.

Chyba nigdy nie sprawdzałem czy atrybuty w tym miejscu zwracają informacje o obniżce, jeśli tak to da się zmodyfikować wyświetlanie tak aby dodać dowolny wyróżnik dla takich opcji.

Na front-end niestety nie widać zmian w kodzie atrybutu po dodaniu do promocji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...