Jump to content

Wyświetlanie ceny podstawowej i specyficznej


Igorbaltic

Recommended Posts

Cześć, 

szukamy rozwiązania problemu bo nasz programista rozkłada ręce. 

Czy ktoś może podpowiedzieć, jak wyciągnąć cenę podstawową i cenę specyficzną produktu , żeby były jednocześnie widoczne na karcie produktu oraz na liście produktów w kategorii (podstawowa jako przekreślona, specyficzna jako nieprzekreślona)?

Dlaczego tak? Chodzi o integracje z systemem ERP, która nie przesyła do presty informacji o rabacie tylko przesyła cenę przed promocją i cenę promocyjną.

Link to comment
Share on other sites

Szablon to Alysum od Promokit. Jak w takim razie wyciągnąć parametr ceny podstawowej ze zmiennej produktu? Jak robiliśmy drop na karcie produktu, to cena podstawowa jest ukryta. Pokazuje tylko cenę specyficzną. 

Dodatkowo nasz integrator z ERP, nie dodaje wartości w polu obniżka. Dodaje tylko inną cenę. 

Link to comment
Share on other sites

Teraz właśnie sprawdziłem w źródle strony, że w miejsce price without reduction wskakuje mi... cena specyficzna (plik w załączeniu pokazuje w jaki sposób integrator wpisuje cenę do ceny specyficznej). Ta cena następnie wyświeta mi się jako price_without_reduction":369,99"reduct

 

integr.PNG

Edited by Igorbaltic (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Znalazłem takie rozwiązanie podobnego problemu zaproponowane przez @vekia

1) sprawdzamy czy nasz szablon w product-list.tpl ma {hook h="displayProductPriceBlock" product=$product type="price"}

2) instalujemy moduł advanced EU compilance

3) włączamy w nim funkcję pokazywania starej ceny

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...