Jump to content
  • 0

Kilka adresów email


tomson2612

Question

Witam wszystkich, takie pytanie: czy jest możliwość ustawienia w prescie tudzież przez jakiś konkretny moduł kilka adresów mailowych ?? Już tłumaczę o co chodzi. Mam np. główny adres kontaktowy: [email protected] do którego spływają pytania m.in. z formularza kontaktowego. Chciałbym aby np. klient który złożył zamówienie, szablon wiadomości wychodził z innego adresu mailowego np. [email protected] itd. a więc czy da radę ustawić tak aby konkretny szablon wiadomości wychodził z konkretnego adresu mailowego, niekoniecznie z adresu głównego sklepu ??

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź i sugestie.

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie znam gotowego modułu, ale jeżeli się nie znajdzie żaden to mogę napisać. Tak się składa, że ostatnio miałem okazję pisać kilka modułów manipulujących mailami na przeróżne sposoby, np. całkowita blokada wysyłki wybranego szablonu maila, dodanie dodatkowego odbiorcy (opiekuna klienta) do maila z potwierdzeniem zamówienia, wpisanie sumarycznej kwoty zamówienia podzielonego na kilka do maila z informacją o danych do przelewu itp. :)

Wysyłkę maila można przechwycić w locie i coś wtedy pomieszać, jest to jednak tylko do zrobienia przez moduł.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...