Jump to content
  • 0

Akceptacja umowy przed dodaniem do koszyka


_rysiek

Question

Witam wszystkich,

Chcę postawić sklep na Preście, wersja Presty dowolna, dopiero będę instalować. Jako towary mają być przykładowo ubezpieczenia.. Czy jest możliwość i w której wersji Presty, dodania w opisie produktu checkboxa z akceptacją i linkiem do wstępnej umowy? Chciałbym aby to było przed włożeniem produktu do koszyka. Oczywiście zaznaczenie checkboxa musiało by być obowiązkowe.

I drugie pytanie: czy jest możliwość dodania do złożonego zamówienia kolejnego produktu? Oczywiście na prośbę i za zgodą kupującego?

Dzięki za wszelkie odpowiedzi

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jeżeli chodzi o checkboxa, to myślę, że wystarczy jakaś wtyczka, lub lekka modyfikacja sklepu, nie powinno być z tym dużego problemu.

Jeżeli chodzi o zamówienia, to sprzedawca ma możliwość do złożonego zamówienia dodać wybrane przez siebie produkty.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za odpowiedź.

Czy kolega może polecić jakąkolwiek wtyczkę realizującą taki checkbox? Bo nie mogę, bądź nie umiem znaleźć? Naprawdę mi na tym zależy.

Admin na możliwość zmiany zamówienia tylko przed zatwierdzeniem płatności. Jeżeli płatność jest zakończona, to nie ma możliwości zmiany zamówienia. A co jeżeli ktoś kupił przykładowo koszulę, zapłacił, a za parę godzin dzwoni i prosi jeszcze o krawat? Owszem, może złożyć kolejne zamówienie, ale załóżmy, że nie ma dostępu do internetu - dlatego dzwoni. Admin nie może nic dodać do zamówienia. Może włamać się na konto kupującego i kupić w jego imieniu, ale chyba nie o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli płatność jest zakończona to zamówienie jest zakończone, edytować można zamówienia tylko dal określonych statusów, te statusy również m.in. ściągają produkty ze stanów magazynowych ingerencja w to może spowodować możliwość zakupu produktu którego nie ma na stanie. Jeśli klient chce domówić produkt to w panelu można dodać nowe zamówienie  i tak się to powinno załatwiać a za "włamanie" to można iść do więzienia  :D

Jeśli checkbox ma być obowiązkowy i link do regulaminu ma być stały dla wszystkich produktów które określi się w panelu to można załatwić temat atrybutami i modyfikacją szablonu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Checkbox ma być obowiązkowy, ale nie ma to być link do regulaminu. Taki checkbox i link do regulaminu jest w którymś kroku w koszyku. Jest to wspólne dla wszystkich produktów z danego zamówienia/koszyka.

Mi chodzi całkowicie coś innego. W opisie produktu 1 ma być xheckbox i link do podglądu umowy na produkt 1.
W opisie produktu 2 ma być xheckbox i link do podglądu umowy na produkt 2. i tak dalej dla każdego kolejnego produktu. Czyli dla każdego produktu musi być w linku inna treść umowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Za darmo można zrobić to atrybutami gdzie ustawiasz np.

Akceptuję umowę wstępną: Tak/Nie gdzie nie jest domyślnie i nie posiada dostępnych sztuk więc przycisk dodaj do koszyka nie jest aktywny, a pliki umów można załączać do każdego produktu inny, kwestia tylko dostosować wygląd, przenieść bloki w odpowiednie miejsca.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...