Jump to content
  • 0

Problemy z wydajnością back office


katb123

Question

Cześć,

Mam pewien problem, który wdziałam, że był już poruszany przy presta 1.6. jednak nie odnaleziono tam rozwiązania, a mianowicie długo ładujący się back office presta 1.7. Z przodu strony wszystko chodzi jak należy no i poza tym również nie ma większych problemów aktualnie.

Sam panel działa całkiem sprawnie jednak pojawił się problem, że nie pokazują się "ostatnie aktywności" w sklepie. Cały czas jest tylko znaczek ładowania  przy każdym i choćbym nie wiadomo ile czekała to nic się nie zmienia.

Problem pojawił się wczoraj dosłownie znikąd i usuwanie cache przeglądarki/presty, usuwanie folderów dav i prod z cache FTP nic nie pomogło. PHP ustawione jest na 7.3 i wcześniej nie sprawiało problemów. Próbowałam także powyłączać/pousuwać niektóre moduły, które nie są potrzebne też nic nie pomogło... i szczerze nie wiem co dalej już działać. 

Może ktoś spotkał się z tym problemem u siebie lub wie co w takim wypadku zrobić?

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)1166141159_Zrzutekranu2021-03-16133330.thumb.jpg.ebc61f4d9c20f8eff8d204a7d938834d.jpg

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...