Jump to content
  • 0

Witam , mam problem z " Polecanymi kategoriami" w prestashop 1.7


ledsklep

Question

Witam , jak mogę usunąć polecane kategorie w górze strony oraz na dole , walcze z tym już parę dni i lipa .
Drugi problem jest taki , że strona wyświetla się normalnie na komputerze , lecz już na telefonach kom. można jedynie przewinąć stronę ale nie można juz nic tam zrobić , działa przez chwilę i się zawiesza...
Z góry dziękuję

presta kategorie.jpg

presta kategorie 2.jpg

Edited by ledsklep (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Za te elementy odpowiadają dodatkowe modułu Twojego szablonu, sprawdź w sekcji moduły czy masz jakiś konfigurator szablonu który to dezaktywuje jeśli nie ma to najlepiej wyłączyć je. Same moduły namierzysz w zakładce Pozycje tam sprawdź co masz na stronie głównej w hookach.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
17 hours ago, endriu107 said:

Za te elementy odpowiadają dodatkowe modułu Twojego szablonu, sprawdź w sekcji moduły czy masz jakiś konfigurator szablonu który to dezaktywuje jeśli nie ma to najlepiej wyłączyć je. Same moduły namierzysz w zakładce Pozycje tam sprawdź co masz na stronie głównej w hookach.

kurcze szukam szukam i nie mogę nic znaleźć , przyznam że jestem kompletnie zielony w tym temacie , a stronę robił mi znajomy i problem  taki że teraz on niema na to czasu... a ja zostałem z problemem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 hours ago, endriu107 said:

Za te elementy odpowiadają dodatkowe modułu Twojego szablonu, sprawdź w sekcji moduły czy masz jakiś konfigurator szablonu który to dezaktywuje jeśli nie ma to najlepiej wyłączyć je. Same moduły namierzysz w zakładce Pozycje tam sprawdź co masz na stronie głównej w hookach.

ok z tymi " Polecanymi kategoriami "już sobie poradziłem , został problem paska kategorii na dole strony...

presta kategorie 2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...