Jump to content

Debug mode sadece admin panelin de hata

GokhanGok

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba

Site de modül kaldırırken karşılaştım bu hatayla ve komple site debug mode girdi kısa bir araştırma sonucu confing klasorü icinde ki defines.inc den bu hatayı düzelttim site geri geldi lakin admin panele erişim sağlarken de debug mode aktifleştirme uyarısı veriyor. Bunu nasıl düzeltebiirim yardımcı olabilir misiniz ?

On 2/25/2021 at 7:27 AM, GokhanGok said:

Arkadaşlar merhaba

Site de modül kaldırırken karşılaştım bu hatayla ve komple site debug mode girdi kısa bir araştırma sonucu confing klasorü icinde ki defines.inc den bu hatayı düzelttim site geri geldi lakin admin panele erişim sağlarken de debug mode aktifleştirme uyarısı veriyor. Bunu nasıl düzeltebiirim yardımcı olabilir misiniz ?

Selamlar,

Öncelikle aramıza hoş geldiniz.

Üzgünüm ama yaşadığınız sorun anlaşılmıyor. Hangi modülü kaldırırken ne gibi bir hatayla karşılaştınız? Daha net ve mümkünse ekran alıntısı ile aktarır mısınız yaşadığınız sorunu?

PS kendi kendine debug mod'a girmez (muhtemelen açıktır, siz fark etmemişsinizdir bir hatayla karşılaşana kadar ve bu mod açıkken aldığınız hatalar sistemi doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek hatalar-uyarılardır).