Jump to content

Admin hatası

Recommended Posts

On 2/17/2021 at 9:08 PM, suleymankasap said:

Merhaba 1.7.7.1 kurulumu yaptım yeni bir düzenleme yapmaya çalıştığım da panelde bir link tıklagımda giriş sayfasına geri dönüyor.

Selamlar,

Hosting sağlayıcınızla iletişime geçiniz (host konfigürasyon, izinler, disk ile ilgili olabilir).

On 2/19/2021 at 11:45 AM, SahinSOLMAZ said:

Selamlar,

Hosting sağlayıcınızla iletişime geçiniz (host konfigürasyon, izinler, disk ile ilgili olabilir).

Merhaba , 
Sunucu şirkete ait bütün yetkileri bende yanı ama ne yaparsam yapayım sürekli panelden atıyor. başka e-ticaret scriptler yükledim sorunsuz olarak çalıştırdım bu sorun tek 1.7 de olmuyor 1.6 içinde geçerli softaculous kurduğum için sorun olmuştur. Diye düşündüm prestashop sayfasından yükledim 5 defa ama halan sorun aynı ne yapamam gerekli sizce ?

4 hours ago, suleymankasap said:

Merhaba , 
Sunucu şirkete ait bütün yetkileri bende yanı ama ne yaparsam yapayım sürekli panelden atıyor. başka e-ticaret scriptler yükledim sorunsuz olarak çalıştırdım bu sorun tek 1.7 de olmuyor 1.6 içinde geçerli softaculous kurduğum için sorun olmuştur. Diye düşündüm prestashop sayfasından yükledim 5 defa ama halan sorun aynı ne yapamam gerekli sizce ?

Merhabalar,

Kısa yanıt, farklı bir sunucuda denemelisiniz.

Uzun yanıt, çok fazla parametre var ve bunların neredeyse hiç birini biz bilmiyoruz. Bu durumda yalnızca tahminlerle yardımcı olmaya çalışıyoruz. (sunucu, sunucuda çalışan derleyici-ler, izinler, konfigürasyonlar, özelleştirmeler, versiyonlar .. bla bla)

Ayrıca farklı bir script'in sizin sunucunuzda / kurulumuzda çalışıyor olması ve PS'nin çalışmıyor olması onun hatalı olduğu anlamına gelmez.

Son olarak şöyle düşünün lütfen binlerce mağaza tarafından update edilerek ya da sıfırdan kurularak sorunsuz çalışan bir sistem, sizin kurulumunuzda bu sonucu veriyor?

Farklı bir sunucuda denediniz ve sonuç aynı oldu diyelim, ulaşın birlikte bir gözlemleyelim.

Kolaylıklar.