Jump to content

Szablon Classic


igorczarnowo

Recommended Posts

Witam zamierzam zbudować sklep na szablonie Classic bo stwierdziłem że to będzie najbezpieczniejsze, przerabiać standardowy szablon presty , jak jakiś darmowy pobrany z internetu, nie wiadomo czy nie jest np. zawirusowany. Ale po kilku dniach z tym szablonach chyba się poddam. Nie spełnia on moich oczekiwań. Czy może ktoś polecić sprawdzony szablon do przeróbek, w którym będzie w standardzie duża liczba hook na stronie głównej, dokładnie chodzi mi o to że szablon Classic ma tylko jeden hook fuul widht czyli moduły na całą szerokość strony i to do tego tylko w nagłówku a ja chciałbym np. mieszać moduły, cała szerokość strony, poniżej na szerokość tylko menu itd. 

Znalazłem dodatek do budowy hook https://mypresta.eu/modules/administration-tools/hooks-manager.html ale nie kumam wogóle jego działania, niby moduł bardzo prosty ale dokumentacja i film beznadziejny. Samo dodanie hook w module ok dodaje ale co dalej

1 Jak taki hook dodać do szablonu aby wyświetlał się na stronie głównej?

2 jak taki hook ustawić czy ma sie wyświetlać na cała szerokość strony czy tylko do menu?

3 jak dopisać taki hook do konkretnego modułu aby się tam dodał?

Czekam na jakieś propozycje

 

Link to comment
Share on other sites

1. Edycja modułu kodu który odpowiada za instalację modułu. W sekcji gdzie moduł podpina się pod domyślne hooki dopisać swój. Później wystarczy przeinstalować moduł. 

2. To zależy gdzie wstawisz {hook h='TWOJA_NAZWA_Z_MODULU'} - sprawdź strukturę szablonu - div container itd. 

3. Co zrobić? Gdzie chcesz umieścić (w którym miejscu) {hook h='TWOJA_NAZWA_Z_MODULU'} ?

Link to comment
Share on other sites

2. To zależy gdzie wstawisz {hook h='TWOJA_NAZWA_Z_MODULU'} - sprawdź strukturę szablonu - div container itd. 

No problem w tym że szablon Classic ma tylko jedną pozycję na całą szerokość strony, jest ona w nagłówku, a ja chciałbym mieć np. z 4 pozycje fuul width poniżej nagłówka, mieszane z pozycjami szerokość tylko do menu. Czy jest to możliwe do zrobienia w szablonie Classic jak nie to czy może ktoś podać link do sprawdzonego szablonu który można w ten sposób dodawać hook

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...