Jump to content

Metoda __construct zawarta w klasie AdminProductsController została już zastąpiona przez moduł


Lilastore

Recommended Posts

Witam, mam następujący problem, zainstalowałem moduł z PrestaShow, Importer dodatkowo chciałem dodać PriceMastera, musiałem zmienić w config.php lokalizacje autoload, ale w porządku, moduł się wczytał i wszystko w porządku, ale następnie jak kliknąłem w modułach "włącz" to wyskoczyło mi okienko:


Error!

Nie można enable modułu pshowpricemaster. Nie można zainstalować nakładki: Metoda __construct zawarta w klasie AdminProductsController została już zastąpiona przez moduł pshowimporter w wersji 2.231.0 na 2021-01-27 14:28:53 .

Znalazłem taką metodę rozwiązania problemu:

Rozwiązanie problemu:

Do przedstawienia rozwiązania użyję przykładowego komunikatu (zwróć uwagę na użyte kolory):
Nie można zainstalować nakładki: Metoda __construct w klasie Order została już nadpisana.


Zalecam włączenie przerwy technicznej w sklepie na czas rozwiązywania problemu.

1. Należy na czas instalacji zmienić nazwę pliku: /override/classes/Order.php na: /override/classes/_Order.php

2. Zainstaluj moduł, przy którym występuje problem.

3. Teraz trzeba połączyć dwa pliki: /override/classes/Order.php oraz /override/classes/_Order.php w jeden plik: /override/classes/Order.php

4. Jeśli nie znasz się na tym - zalecam kontakt z programistą lub przesłanie nam obu plików jako zgłoszenie na helpdesk.prestashow.pl

5. Po połączeniu, można usunąć plik: /override/classes/_Order.php

6. Aby Prestashop odświeżyła pamięć podręczną - usuń plik: /cache/class_index.php

7. Wejdź do sklepu i sprawdź czy wszystko dobrze działa i nie ma żadnych komunikatów.

Wyłącz przerwę techniczną w sklepie.

 

 

Teraz w czym problem, rozumiem, że musze znaleźć ten plik, zmienić nazwę itd, ale nie wiem jak połączyć te dwa pliki, macie na to jakąś radę? Widzę, że w punkcie 4 zalecają kontakt z programistą ale czekam już drugi dzień na odpowiedź, a ja jakby to powiedzieć, niecierpliwy jestem i chce działać, a nie bezczynnie czekać na odpowiedź, później jak odpiszę to znowu muszę czekać aż ktoś odpowie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...