Jump to content
  • 0

Zakładka Menedżer modułów - button, dropdown nie działają


avnr

Question

Witam,

mam problem z zakładką menedżer modułów, mianowicie:
po kliknięciu dropdown'a czy button'a nie otwiera się okno (kompletnie nic się nie dzieje), nawet nie mogę wejść w edycję obecnych modułów. Dodam, że kilka razy już wgrywałem sklep i dalej to samo się dzieje ( za pierwszym razem także). Sprawdzałem na operze, mozilli, chromie. Szukałem informacji na forum, ale niestety nic nie znalazlem. Kwestia leży po stronie providera? 1.7.7.0v / home.pl

Coś poradzicie? 

Edited by avnr (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jeśli to jest świeża instalacja i od razu masz tyle błędów to zakładam że wina jest po stronie konfiguracji serwera. Sprawdziłbym ustawienia separacji serwisu, ewentualnie najlepiej jest postawić tą samą wersję na innym serwerze "polecanym pod preste" i jeśli tam nie ma takich błędów to można zastanowić się nad migracją.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, endriu107 said:

Jeśli to jest świeża instalacja i od razu masz tyle błędów to zakładam że wina jest po stronie konfiguracji serwera. Sprawdziłbym ustawienia separacji serwisu, ewentualnie najlepiej jest postawić tą samą wersję na innym serwerze "polecanym pod preste" i jeśli tam nie ma takich błędów to można zastanowić się nad migracją.

Dzięki Endriu za chęć pomocy, jak doszukam się rozwiązania i nie będzie temat zamknięty to napiszę w czym tkwił problem :P
Miłej niedzieli :)




FIX:
W Interpreterze PHP w preferencjach serwera cofnąłem się do wersji 7.2v i jest git, dzięki, temat do zamknięcia. :) 

Edited by avnr (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...