Jump to content
  • 0

Presta 1.7.7 nie działa prawidłowo po aktualizacji


tomson2612

Question

Witam wszystkich,

Otóż chyba przytrafiło nam się najgłupsze co mogło czyli aktualizacja bez archiwum sklepu i bazy - cóż pośpiech nie jest najlepszym sprzymierzeńcem.

Aktualizacja przeszła prawidłowo z wersji 1.7.6.9 do 1.7.7.0 natomiast zaplecze nie do końca funkcjonuje prawidło, tzn. nie można załadować żadnego modułu, nie można dodać specyficznej ceny bo przycisk Zastosuj nie reaguje, tak samo zresztą nie reaguje przycisk dodawania modułu w BO, na karcie produktu nie widać ceny brutto a podczas aktualizacji danego modułu - wywala problem (fot. zał.). Fron Offcie działa prawidłowo a bynajmniej nie zauważyłem żadnych problemów.

Aktualna wersja 1.7.7.0 i niestety nie przywrócę poprzedniej gdyż kopi brak. PHP 7.3, Memory limit 512MB
Tryb debugowania nic nie pokazuje.

Mają koledzy jakieś pomysły co jeszcze zrobić ?? Może komuś przytrafił się podobny przypadek.

Z góry dzięki za pomoc i porady.

blad_1.jpg

blad_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Generalnie mam wrażenie, jakby zadania działające w tle które powinny się wykonać nie reagują - nie wiem być może się mylę, albo czy to nie czasem JS lub jQ.
Np. 1-Click Upgrade jest zainstalowany, ale po kliknięciu przycisku UPGRADE PRESTASHOP NOW nie reaguje

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak kolega już wpisał weź zajrzyj do var/cache. Tylko mała uwaga bo nie wiem ale to robi jakąś różnicę i jak usunąłem cache to mi się dalej wywalało. Zrobił tak że zmieniłem nazwę na _cache i mi stworzyła presta sama catalog cache i wszystko poszło jak trzeba. Oczywiście później można usunąć ten _cache.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...