Jump to content

Problem z kombinacjami produktu


Blazi937

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

mam problem z kombinacjami produktu. Mam dodane różne kolory produktu, a do tych kolorów przypisane zdjęcia, jednak kiedy na stronie klikam kolory to one nie powodują zmiany tegoż zdjęcia.

Jedyne co się dzieje to na dole wyświetlają się przypisane fotografie produktu.

Czy ktoś może mi pomóc ustawić to poprawnie, albo wie gdzie leży błąd?

Załączam zdjęcie.

tempsnip.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, lyro123 said:

Cześć,

wydaje mi się, że potrzebujesz dodatkowego modułu, np. ten --> https://www.sunnytoo.com/product/change-product-images-click-color-variants-module-prestashop-1-7

Tego typu problemy to z reguły błędy po stronie szablonu i najlepszym pierwszym krokiem jest kontakt z deweloperem szablonu i zgłoszenie  błędu z prośbą o poprawę, oczywiście warto wcześniej sprawdzić na domyślnym szablonie czy zdjęcia się zmieniają ponieważ może to być spowodowane konfliktem  z innym modułem.

Link to comment
Share on other sites

Na świeżej wersji i z domyślnym szablonem zdjęcia nie zmieniają się. Jedynie działa tak jak autor tematu napisał:

"Jedyne co się dzieje to na dole wyświetlają się przypisane fotografie produktu."

Wydaje mi się, że potrzebny jest dodatkowy moduł, aby główne zdjęcie zmieniło się po wybraniu kombinacji.
 

Edited by lyro123 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

W standardowym szablonie jeśli zdjęcie jest przypisane do kombinacji to kliknięcie na wybór koloru/kombinacji powoduje zmianę zdjęcia produktu, można to sobie sprawdzić w oficjalnym demo że takie rozwiązanie działa https://demo.prestashop.com/#/en/front i nie ma potrzeby stosowania do tego dodatkowego modułu.

Jak ustawić zdjęcie do kombinacji można zobaczyć w tym wideo poradniku 

 

Link to comment
Share on other sites

endriu107 czy przed napisaniem postu sprawdziłeś chociaż czy u Ciebie to działa?
Wersja demo, które podlinkowałeś nie ma dodatkowych zdjęć produktów, dlatego ciężko coś sprawdzić.

Z ciekawości zrobiłem nową instalację Prestashop. Po stworzeniu produktu i przypisaniu zdjęć do poszczególnych kombinacji w dalszym ciągu główne zdjęcie pozostaje bez zmian. Działa tylko to:

"Jedyne co się dzieje to na dole wyświetlają się przypisane fotografie produktu."

Sprawdzone na firefox/chrome i ps 1.7.7.1 - może tu jest problem?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...