Jump to content
  • 0

Znikające produkty z koszyka


ShotGun

Question

Cześć,

Mam spory problem z Prestą 1.7.6.9, otóż dotarła do mnie informacja od Klienta, że po dodaniu do koszyka kilku produktów, po niedługim czasie (ok 3 do 5 minut), część lub całość produktów z niego znika, co w efekcie nie daje możliwości złożenia zamówienia. Próbowałem także złożyć zamówienie dla tego Klienta przez zaplecze sklepu ale powtarza się dokładnie ta sama sytuacja - produkty zaczynają znikać z zamówienia. Dodatkowo kiedy Klient dodaje produkty i nie realizuje zamówienia, to w zakładce (zaplecze) "koszyki zakupowe" każdy porzucony koszyk jest pusty, a jego kwota to 0zł. Dodam, że ważność koszyka jest ustawiona na 480h. Miał ktoś może podobny problem i czy udało się go rozwiązać?

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Gdzie niby ustawiasz opcję ważności koszyka ? Siedzę już sporo w preście i jakoś nie przypominam sobie takiej opcji. Ważność plików cookie odpowiedzialnych za logowanie to i owszem :)

W trybie prywatnym przeglądarki i po wyczyszczeniu cache też masz ten sam błąd ?

Koszyki są zerowane, ale czy następuje wylogowanie usera też ? Bo jeśli nie to ustawienia ważności cookie są poprawne (w Zaawansowane > Administracja). Sprawdzałeś tryb debugowania, czy sypie jakimiś błędami ? Dowiedz się od administratora serwera, czy były robione jakieś aktualizacje wersji PHP, SQL itp.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...