Jump to content

Velikost náhledové fotografie u kategorií


Jacoobic

Recommended Posts

Dobrý den všem,

Potenciálně se to tu už řešilo, ale nepodařilo se mi příslušný dotaz najít. Prosím o radu, jak v PS 1.7.7.0 u základní šablony "Classic" vypnout náhledové fotografie kategorií (tedy ne tam žádné nedávat, ale opravdu vypnout, aby se okolo názvu kategorie nezobrazoval nevzhledný bílý obdélník), případně, nejde-li to, jaký by měl být rozměr obrázku pro rozložení "Dva sloupce, malý sloupec vlevo".

Předem děkuji,

J.

Link to comment
Share on other sites

Dával jsem návod pro subkategorie, zmátlo mně v dotazu "náhledové fotografie kategorií".

Vše se odehrává v souboru ./themes/classic/templates/catalog/_partials/category-header.tpl

Stačí upravit kód v šabloně takto:

<div id="js-product-list-header">
    {if $listing.pagination.items_shown_from == 1}
        <div class="block-category card card-block">
            <h1 class="h1">{$category.name}</h1>
            <div class="block-category-inner">
                {if $category.description}
                    <div id="category-description" class="text-muted">{$category.description nofilter}</div>
                {/if}
            </div>
        </div>
    {/if}
</div>

 

Edited by Guest (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Omlouvám se za pozdní odpověď (a za ty zmatky, v PS dělám velmi krátce), ale pořád mi to nefunguje 😕 zkopíroval jsem to do category-header.tpl, resp. přepsal původní soubor, ale obdélník se zobrazuje pořád.

Napadlo mě, jestli to nemůže být daty uloženými v cache, ale po otevření v "anonymním režimu" i na jiném počítači se to jeví pořád stejně.

Link to comment
Share on other sites

Testoval jsem a vše v pořádku.

Na FTP je potřeba přejmenovat složku. /var/cache/prod a po přejmenování odstranit. 

Pokud existuje i složka  ./var/cache/dev  tak  udělat to samé. 

Link to comment
Share on other sites

Tak já už opravdu nevím :( přejmenoval a smazal jsem zadané, ale pořád to nemá výsledek, navíc složka prod se vytrvale obnovuje (zřejmě) do původního stavu. Složka dev zůstává smazaná.

 

EDIT: obvykle používám Cyberduck, ale po dvou neúspěšných pokusech jsem to zkusil znovu přes webové ftp rozhraní poskytovatele hostingu.

Edited by Jacoobic (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

AAaaaha, tam je popis 😄 já viděl v nastavení kategorie, že tam může být náhledový obrázek a to, že by tam mohl být i popis, mě vůbec nenapadlo......tak to asi bude to, co myslím, ano.......režim údržby jsem prozatím vypnul, aby se tam dalo podívat :)

Link to comment
Share on other sites

Pošli mi do soukromé zprávy přístup na FTP.

Je to složitější na vysvětlování.

Já to budu mít během pár minut hotové a zdarma.

Link to comment
Share on other sites

Mělo by to být asi nějak takto:

<div id="js-product-list-header">
    {if $listing.pagination.items_shown_from == 1}
        <div class="block-category card card-block" {if !$category.description}style="min-height:0 !important; background-color: transparent !important; border: none !important;box-shadow: none !important; padding: 0 0 0 0;"{/if}>
            <h1 class="h1">{$category.name}</h1>
            <div class="block-category-inner">
                {if $category.description}
                    <div id="category-description" class="text-muted">{$category.description nofilter}</div>
                {/if}
            </div>
        </div>
    {/if}
</div>

 

Výsledek:

obrazek.thumb.png.bb77e9325a672886446bc614cebb4a8d.png

Edited by Guest (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...

Ahoj, s dovolením se vetřu... 🙂 Mám přesně opačný problém, obdélník s popisem, kterého se zadavatel chtěl zbavit, se mi nezobrazuje a já ho naopak potřebuji... Jak by prosím měl být správně kód?

A kromě toho se mi nezobrazují v tom samém místě podkategorie, i tam vím, že bude potřeba úprava kódu a marně hledám... 

Předem moc děkuji

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...