Jump to content
  • 0

Problem z wylogowywaniem przy uzupełnianiu danych


zavahere

Question

Mam ogromny problem, przy zakupie bez logowania, lub po zalogowaniu jeśli chcemy uzupełnić lub zmienić którekolwiek pole z sekcji Adresy - wylogowuje użytkownika. Zauważyłem że każde okienko po prostu ma link adres ?mylogout=, jak to naprawić? Co jest przyczyną? Gdzie to zmienić?

 

Bardzo proszę o pomoc

 

Bez-nazwy-4.thumb.jpg.468ebf80a2d2b382e5d2ddf42894573a.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mógłbyś mi podpowiedzieć gdzie szukać pliku modułu logowania? Jeśli nie zajmie Ci to dużo czasu. Niestety nie pływam jeszcze w tym wszystkim, sam tego nie znajdę :(

Dodam jeszcze, że linki do wylogowywania pojawiają się tylko gdy zamawiam coś na sklepie, czyli finalizuje zamówienie, a nie mam uzupełnionych danych do wysyłki

Edited by zavahere (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

W standardzie odpowiada za to moduł ps_customersignin, więc na początek sprawdź w katalogu szablonu czy jest tam taki folder ścieżka typu themes/nazwa_szablonu/modules/ps_customersignin/ps_customersignin.tpl jeśli nie ma to w głównym katalogu sklepu masz katalog modules i w nim to powinno być chyba że szablon korzysta z innego modułu wtedy sprawdź w zakładce np. pozycje co to jest za moduł.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak jak wspominałem nie pływam w tym temacie, ale wydaje mi się że tutaj wszystko jest podomykane jak należy

Niżej ps_customersignin.tpl

Quote

{if $logged}
  <div class="list">
    <a class="account" href="{$link->getPageLink('my-account', true)}" title="{l s='View my customer account' d='Modules.Shop.Theme.Customeraccount'}" rel="nofollow"><i class="fa fa-cog"></i><span>{$customerName}</span></a>
  </div>
  <div class="list">
    <a class="logout"  href="{$link->getPageLink('index', true, null, 'mylogout')}" rel="nofollow" title="{l s='Log me out' d='Modules.Shop.Theme.Customeraccount'}"><i class="fa fa-sign-out"></i><span>{l s='Sign out' d='Modules.Customersignin'}</span></a>
  </div>
{else}
  <div class="list">
    <a class="login" href="{$my_account_url}" rel="nofollow" title="{l s='Log in to your customer account' d='Modules.Shop.Theme.Customeraccount'}"><i class="fa fa-sign-in"></i><span>{l s='Sign in' d='Modules.Customersignin'}</span></a>
  </div>
{/if}
<div class="list">
  <a class="register" href="{$urls.pages.register}" rel="nofollow" title="{l s='Register Account' d='Modules.Customersignin'}"><i class="fa fa-user"></i><span>{l s='Register Account' d='Modules.Customersignin'}</span></a>
</div>
<div class="list">
  <a class="check-out" href="{$link->getPageLink('order')|escape:'html'}" rel="nofollow" title="{l s='Checkout' d='Modules.Customersignin'}"><i class="material-icons">check_circle</i><span>{l s='Checkout' d='Modules.Customersignin'}</span></a>
</div>

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...