Jump to content
  • 0

Minimalna ilość towaru a pozostała cena jednostkowa


katb123

Question

Cześć, jakiś czas już myśle co zrobić w tym temacie jednak problem nadal jest. Dokładniej chodzi o sytuacje pomiędzy ustawieniem minimalnej ilości dodawanego produktu do koszyka, a faktem że chciałabym żeby cena od razu wyświetlała się za powiedzmy te minimalne 10 szt na karcie produktu, aby ona się automatycznie przeliczała. Obecnie, na karcie produktu nawet pomimo ustawionych startowych 10 szt to dalej widnieje cena jednostkowa. Problem polega na tym, że nie chce wprowadzać klientów w błąd jeżeli nie zawuażą, iż fakt faktem dodają te 10 szt po cenie jednostkowej X, a nie prawidłowo widocznej cenie Y za te 10 szt. Przeszukałam ustawienia jednak to na nic. Czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego czy może w grę wchodzi jakiś moduł lub zmiana w plikach? 
 

Z góry dziękuje za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tak dokładnie tak, chodzi tez o to aby cena zmieniała się głównie w czasie rzeczywistym czyli ktoś klika 11 szt. To pokazuje się cena na karcie produktu za 11 szt, a nie dopiero w koszyku. Czytałam sporo na ten temat i widziałam ze w starszych prestach szło to zmienić w kodzie ale jak to wyglada szczegółowo w 1.7 to nie mogę niestety znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...