Jump to content

"Bezpieczeństwo klienta" pokazuje się w kilku losowych miejscach


Stefa83

Recommended Posts

Mieliście kiedyś taki przypadek, że Bezpieczeństwo klienta (poniżej) pokazało się "samo" w kilku randomowych miejscach na stronie głównej? Nic nie zmieniałam, a wskoczyło mi nad logo, pod menu i jeszcze w 2 kolejnych miejscach. Z dnia na dzień - bez mojej ingerencji. Mogę wyłączyć ten moduł, ale chciałam żeby pozostało tam gdzie jest jego poprawne miejsce. Po wyłączeniu zniknie całkowicie. 

SECURITY POLICY (EDIT WITH CUSTOMER REASSURANCE MODULE)

 DELIVERY POLICY (EDIT WITH CUSTOMER REASSURANCE MODULE)

 RETURN POLICY (EDIT WITH CUSTOMER REASSURANCE MODULE)

Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2020 at 11:00 PM, Stefa83 said:

Mieliście kiedyś taki przypadek, że Bezpieczeństwo klienta (poniżej) pokazało się "samo" w kilku randomowych miejscach na stronie głównej? Nic nie zmieniałam, a wskoczyło mi nad logo, pod menu i jeszcze w 2 kolejnych miejscach. Z dnia na dzień - bez mojej ingerencji. Mogę wyłączyć ten moduł, ale chciałam żeby pozostało tam gdzie jest jego poprawne miejsce. Po wyłączeniu zniknie całkowicie. 

SECURITY POLICY (EDIT WITH CUSTOMER REASSURANCE MODULE)

 DELIVERY POLICY (EDIT WITH CUSTOMER REASSURANCE MODULE)

 RETURN POLICY (EDIT WITH CUSTOMER REASSURANCE MODULE)

Ten problem pojawił się po przedostatniej aktualizacji. Ostatnia aktualizacje też tego nie naprawiła. Pozostaje wyłączyć moduł niestety - ja tak zrobiłem. Liczyłem, że ostatnia aktualizacja naprawi to ale niestety pozostało bez zmian dlatego wyłączyłem.

Link to comment
Share on other sites

Owszem można iść na łatwiznę i wyłączyć moduł. Ale co za problem jest sprawdzić hooki, jak wspomniał endriu107 ? Albo wrócić do stabilnej wersji sklepu z kopii (macie ją prawda ?! ) i wyłączyć automatyczne aktualizacje na jakiś czas. Swoją drogą, serio macie włączone automatyczne aktualizacje na sklepie produkcyjnym, a nie testowym ? Przecież to się prosi o kłopoty.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/24/2020 at 2:39 PM, () Maciej () said:

Owszem można iść na łatwiznę i wyłączyć moduł. Ale co za problem jest sprawdzić hooki, jak wspomniał endriu107 ? Albo wrócić do stabilnej wersji sklepu z kopii (macie ją prawda ?! ) i wyłączyć automatyczne aktualizacje na jakiś czas. Swoją drogą, serio macie włączone automatyczne aktualizacje na sklepie produkcyjnym, a nie testowym ? Przecież to się prosi o kłopoty.

 

W większości się zgadza ... z tym, że ja wolę mieć wyłączony moduł ale aktualne zabezpieczenia sklepu - a te dwie aktualizacje które rozwalają wygląd dotyczą aktualizacji bezpieczeństwa ...

Link to comment
Share on other sites

On 11/22/2020 at 1:02 AM, Arczi said:

Ten problem pojawił się po przedostatniej aktualizacji. Ostatnia aktualizacje też tego nie naprawiła. Pozostaje wyłączyć moduł niestety - ja tak zrobiłem.

Nie no bez jaj, to już lepiej wrócić do wersji wcześniejszej - tak z dwojga złego.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...