Jump to content

Demo Account


Recommended Posts

11 hours ago, Prestan0ob said:

Μήπως εννοούν να βάλεις το module να δουλεύει με δοκιμαστικά στοιχεία? Συνήθως τα Module τραπεζών έχουν Live-productuion και Test ρυθμίσεις.

Οχι φιλε εννουουν να τους φτιαξω ενα accont απλα να μπουν να τσεκαρουν το backoffice

Link to comment
Share on other sites

Ποια τράπεζα? Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Τι δουλειά έχουν να μπουν στο backoffice? Εαν αντιγράψεις σε ένα subdomain το eshop τους κάνει? Βασικά γιατί δεν τους δίνεις πρόσβαση στο κανονικό?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dimitris Tagkalos said:

Απο την Εθνικη. ναι τους εδωσα ενα account gia to Backoffice. Δεν ξερω τι θελουν να δου.

Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Τι δουλειά έχει η τράπεζα στο backoffice? Δεν μπορούν να δουν απο το front εαν λειτουργεί σωστά και με ασφάλεια το module πληρωμής? Ενημέρωσέ μας για την εξέλιξη της φάσης... έχω περιέργεια πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Prestan0ob said:

Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Τι δουλειά έχει η τράπεζα στο backoffice? Δεν μπορούν να δουν απο το front εαν λειτουργεί σωστά και με ασφάλεια το module πληρωμής? Ενημέρωσέ μας για την εξέλιξη της φάσης... έχω περιέργεια πραγματικά.

Δεν μου  εχουν δωσει module πληρωμης αυτο ειναι το περιεργο. Μου ειπαν πρεπει να ελεγξουν το σαιτ για να μου το δωσουν..πραγματικα δεν ξερω τι παιζει..και μου φανηκε περιεργο γιαυτο ρωτησα

Link to comment
Share on other sites

Α οκ είναι αυτό που δίνει πλέον η ίδια η τράπεζα. Αλλά και πάλι τι δουλειά έχουν με το admin του καθενός? Φαντάζομαι θα στο εγκαταστήσουν οι ίδιοι. Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...