Jump to content

Site Katalog Modundan Çıkmıyor

siteuye

Recommended Posts

Arkadaşlar merhabalar;
Prestashop 1.7.5.1 sürümünü bir süredir kullanıyorum. Sitedeki ürünlerin fiyatlarında ciddi değişiklikler olduğu için fiyatları ve ürün bilgilerini güncelleme işlemi bitene kadar siteyi katalog moduna aldım. Sonrasında yine ürün detay bilgilerinde fiyatlar olduğu için siteyi bakım moduna aldım. Şimdi ise bakım modundan ve katalog modundan çıkartıp normal alışveriş sitesi moduna almaya çalışıyorum. Ne yaptıysam alışveriş sepeti ve ürün fiyatları vesaire görünmüyor. Sunucuyu resetledim, sitenin cache temizledim, browserin geçmişi tamamen sildim. Ama ne yaptıysam siteyi alışveriş sitesi moduna çeviremedim. Site bakım modundan çıkıyor. Ama yönetim panelinde katalog modundan çıkmış görünmesine rağmen site tarafında alışveriş sepeti ve fiyatlar vesaire görünmüyor. Bu konuda önerisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Edited by siteuye (see edit history)

On 10/22/2020 at 10:37 PM, bera_ramazan said:

ana dizinde var klasörü var onun içinde cache yi de silmen gereklidir.

Ramazan merhabalar
Teşekkür ederim önerin için. Sitede katalog moduna alınca müşteri gruplarından fiyatları gizleme seçeneği aktif hale gelmiş. Orayı pasif hale getirince düzeldi. Tekrar teşekkürler.