Jump to content

nefunkční administrace po smazání cache error 500, jak zapnout debugovací režim


Iveta P

Recommended Posts

Prosím o pomoc. Po smazání cache v administraci sekce výkon – vyčistit mezipaměť mi přestala fungovat celá administrace a vyhazuje error 500. Eshop funguje. Přitom předtím byla mezipaměť vyčištěná a vše fungovalo. Nedělaly se žádné změny, jen jsem nyní v css upravila barvu a omylem smazala závorky. Ale jedná se o css pro téma eshopu ne administraci. Spadlo to bezpozpředně po smazání paměti, nebo ještě během běhu. Bohužel jsem neměla zapnutý debugovací režim a teď nevím, jak přijít na to co se stalo a opravit to. Nebo jak zapnout debugovací režim, když nefunguje administrace?

Jedná se o PS 1.7.3

Edited by Iveta P (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

ale píše mi to tuto chybu, nevím co to znamená:

RuntimeException in PhpDumper.php line 1403:Cannot dump definition because of invalid class name (NULL)

in PhpDumper.php line 1403

at PhpDumper->dumpLiteralClass('NULL') in PhpDumper.php line 790

at PhpDumper->addNewInstance('_defaults', object(Definition), 'return ', '$this->services['_defaults'] = ') in PhpDumper.php line 394

at PhpDumper->addServiceInstance('_defaults', object(Definition)) in PhpDumper.php line 639

at PhpDumper->addService('_defaults', object(Definition)) in PhpDumper.php line 666

at PhpDumper->addServices() in PhpDumper.php line 145

at PhpDumper->dump(array('class' => 'appDevDebugProjectContainer', 'base_class' => 'Container', 'namespace' => '', 'debug' => true, 'file' => '/www/ab-pracovni-odevy.cz/ab-pracovni-odevy.cz/app/cache/dev/appDevDebugProjectContainer.php')) in bootstrap.php.cache line 2846

at Kernel->dumpContainer(object(ConfigCache), object(ContainerBuilder), 'appDevDebugProjectContainer', 'Container') in bootstrap.php.cache line 2759

at Kernel->initializeContainer() in bootstrap.php.cache line 2533

at Kernel->boot() in bootstrap.php.cache line 2564

at Kernel->handle(object(Request), '1', false) in index.php line 86

Link to comment
Share on other sites

Njn, to se stává.

Řešení jsem psal snad už ve všech jazycích 😉

  1. jdi do FTP
  2. přejdi do složky ./var/cache
  3. přejmenuj složku dev na dev- (pokud existuje)
  4. přejmenuj složku prod na prod_ (pokud existuje)
  5. odstraň přejmenovanou složku dev_ a prod_ (pokud existují)
  6. hotovo

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...