Jump to content
  • 0

Problem z odpowiednim wyświetlaniem przycisków na liście produktów PS 1.6.24


RSI-SHOP

Question

Cześć wszystkim, 

Mam mały problem z poprawnym wyświetlaniem się odpowiednich informacji dla klienta na liście produktów:

Otóż:

1. Jeżeli produkt nie ma kombinacji, a jego stan jest równy 0 to powinno dać button "Brak w magazynie" to działa poprawnie natomiast jeżeli ma kombinacje a każda z nich też ma wartość 0 czyli nie ma na stanie to powinno pokazać brak w magazynie a nie pokazuje.

2. Jeżeli produkt ma kombinacje ze stanem powinno wyświetlić komunikat "więcej informacji", a jeżeli jest na stanie a nie ma atrybutów to powinien pokazać dodaj do koszyka. To działa.

Nie działa mi tylko jak kombinację mają 0 i produkt jest nie dostępny to nie pokazuje brak w magazynie tylko wyświetla mi "więcej info".

Przygotowałem kod ale nie wiem co w nim źle robię...Może ktoś mi z forumowiczów podpowie. Kod poniżej. PS. 1.6.24

Dziękuję

<div class="cart">
{if ($product.id_product_attribute == 0 || (isset($add_prod_display) && ($add_prod_display == 1))) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode) && $product.customizable != 2 && !$PS_CATALOG_MODE}
	{if (!isset($product.customization_required) || !$product.customization_required) && ($product.allow_oosp || $product.quantity > 0)}
		{capture}add=1&amp;id_product={$product.id_product|intval}{if isset($product.id_product_attribute) && $product.id_product_attribute}&amp;ipa={$product.id_product_attribute|intval}{/if}{if isset($static_token)}&amp;token={$static_token}{/if}{/capture}
		<a class="button ajax_add_to_cart_button" href="{$link->getPageLink('cart', true, NULL, $smarty.capture.default, false)|escape:'html':'UTF-8'}" rel="nofollow" title="{l s='Add to cart'}" data-id-product-attribute="{$product.id_product_attribute|intval}" data-id-product="{$product.id_product|intval}" data-minimal_quantity="{if isset($product.product_attribute_minimal_quantity) && $product.product_attribute_minimal_quantity >= 1}{$product.product_attribute_minimal_quantity|intval}{else}{$product.minimal_quantity|intval}{/if}">
			<i class="zmdi zmdi-shopping-cart-plus"></i> <span>{l s='Do koszyka'}</span>
		</a>
	
	{else}
		<span class="button ajax_add_to_cart_button disabled" title="l s='Brak w magazynie'}">
			<i class="zmdi zmdi-shopping-cart-plus"></i> <span>{l s='Brak w magazynie'}</span>
		</span>		
	{/if}

	    {else}
	<a class="button lnk_view btn btn-default" href="{$product.link|escape:'html':'UTF-8'}" title="{l s='View'}">
	<span>{if (isset($product.customization_required) && $product.customization_required)}{l s='Customize'}{else}{l s='Więcej info'}{/if}</span>
	</a>

	
{/if}



</div>

 

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...