Jump to content

Tlačítko přidat do košíku u náhledů produktů PS 1.7.3


Iveta P

Recommended Posts

Prosím poradíte mi někdo, jak zobrazit u PS 1.7.3. tlačítko pro vložení do košíku a počet kusů už na kartách produktu? Teď se mi zobrazuje jen v detailu a nenašla jsem možnost, jak je dostat do náhledů. Případně i tip jak upravit kód, pokud to nejde nastavit, ale zdá se mi divné, že by to normálně nebylo možné... MOc děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Ještě potřebuješ "počet kusů" v seznamu produktů ?

./themes/classic/templates/catalog/_partials/miniatures/product.tpl

změnit:

<div class="product-description">

na:

<div class="product-description" style="height: auto !important;">

 pod:

{block name='product_reviews'}
      {hook h='displayProductListReviews' product=$product}
{/block}

vložit:

<span class="product-title" style="display:block;">{l s='Quantity' d='Shop.Theme.Actions'}: {$product.quantity}</span>

 

výsledek:

obrazek.png.0e9cbc5bfdd57e7ae4667b5f53a24169.png

Edited by Guest (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/17/2020 at 9:56 AM, Guest said:

Modul zdarma:

 

Ten modul je super, jen se mi objevil jeden problém, který nevím jak řešit. Přidávání do košíku nefunguje v případě, že produkty jsou na více stránkách a člověk přejde na nějakou další stranu, tak se po kliknutí na tlačítku objeví produkt byl přidán do košíku, ale ve skutečnosti tam není. A to mám na eshopu, kde si zákazníci objednávají hodně produktů do jedné objednávky a nevšimnou si toho mezi tím množstvím, objednávku odešlou a pak chybí produkty a oheň je na střeše. Nenapadá tě co by to mohlo způsobovat? Jediné zatím na co jsem přišla, že to asi nějak souvisí se stránkováním. Nebo i klidně nějaký placený modul pokud by existoval. Já jen potřebuji aby to fungovalo, jinak bude brzo po mě... 

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím, bez bližšího prozkoumání při zapnutém debug módu, nelze najít problém.

Jde o defaultní šablonu nebo nějakou koupenou ?

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2020 at 6:55 PM, Guest said:

Souhlasím, bez bližšího prozkoumání při zapnutém debug módu, nelze najít problém.

Jde o defaultní šablonu nebo nějakou koupenou ?

Jde o defaultní šablonu. Debug mód mi vypisuje toto: Failed to load resource: the server responded with a status of 500 (Internal Server Error)

XHR failed loading: POST "https://xxxxxxxxxxxx.cz/module/hiaddtocartbutton/ajax"  core.js:1571 

 

FatalThrowableError in ProductPresenter.php line 566:Type error: Argument 2 passed to PrestaShop\PrestaShop\Core\Product\ProductPresenter::present() must be of the type array, boolean given, called in /www/xxxxxxxxx.cz/xxxxxxx.cz/modules/hiaddtocartbutton/controllers/front/ajax.php on line 54

 

 

Zkusila jsem to ještě jinak, vypnout modul a tlačítko přidat do templates takto:

<form action="{$urls.pages.cart}" method="post" class="add-to-cart-or-refresh">

<input type="hidden" name="token" value="{$static_token}">

<input type="hidden" name="id_product" value="{$product.id}" class="product_page_product_id">

<input type="number"  class="input-group form-control" name="qty" min="1" value="1">

<button class="btn btn-primary add-to-cart" data-button-action="add-to-cart" type="submit" >Do košíku</button>

</form>

 

tlačítko i přidávání množství funguje, ale jen dokud nepoužiju stránkování, skript se začne načítat a na tom se to sekne, požadavek se už nedokončí. Ale se stránkováním jsem nikdy nic nedělala. 

Console píše: ContextErrorException in c5253339afefe4c5f5b921c6c687002918588b1c.file.products.tpl.php line 146:Notice: Undefined index: urls 

 

Edited by Iveta P (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Já bych vložil mezi  {$product.quantity}     a       </span>  zkratku ks 

Vypadá to lépe.

<span class="product-title" style="display:block;">{l s='Quantity' d='Shop.Theme.Actions'}: {$product.quantity} ks</span>

p. Trenglera doporučuji, je to odborník, několikrát i mně pomohl s řešením chyb v prestě.

 

1031820323_Screenshot11-02-202010_17_57.png.10d065410a53cbc4fd01f408c7606b39.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Iveta P said:

Zkusila jsem to ještě jinak, vypnout modul a tlačítko přidat do templates takto:

<form action="{$urls.pages.cart}" method="post" class="add-to-cart-or-refresh">

<input type="hidden" name="token" value="{$static_token}">

<input type="hidden" name="id_product" value="{$product.id}" class="product_page_product_id">

<input type="number"  class="input-group form-control" name="qty" min="1" value="1">

<button class="btn btn-primary add-to-cart" data-button-action="add-to-cart" type="submit" >Do košíku</button>

</form>

Notice: Undefined index: urls 

 

Je potřeba upravit controller.

./classes/controller/ProductListingFrontController.php

Najdi:

$rendered_products = $this->render('catalog/_partials/products', array('listing' => $search));

Nahraď za:

$rendered_products = $this->render('catalog/_partials/products', array('listing' => $search,'static_token' => Tools::getToken(false),'urls' => array('pages'=>array('cart'=>$this->context->link->getPageLink('cart')))));

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...