Jump to content

nie widzi pogrubienia czy edycji czcionki


IngaP

Recommended Posts

Witajcie, mam taki problem że wstawiłam skopiowany opis ze strony internetowej i w edycji produktu ładnie się skopiowały akapity, podkreślenia etc. Na stronie wyświetla się jeden zlany tekst. Zmieniam kolor czcionki i zapisuje a na stronie wyświetla się czarny. 

Co może być przyczyną ?

Pozdrawiam 

Edited by IngaP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

ok ale chyba jak jest wstaw opis i do tego opisu menu żeby edytować opis to powinno być tu robione ? Bo ja nie chce zmienić całej czcionki w sklepie np menu tylko żeby opis produktu był jakoś czytelny a nie chce mi zrobić nawet akapitu.

Link to comment
Share on other sites

Co to za wersja presty i jaki szablon? 

Generalnie google nie lubi gdy tekst jest ubarwiony stylami, takie produkty mają mniejszą szanse na wyższą pozycję w google dlatego część twórców oprogramowania i szablonów z automatu wyrzuca formatowanie z pewnych pól a zmiana samej czcionki dla wybranego pola też nie zawsze jest dużym problemem ponieważ style można nadać odgórnie. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, endriu107 said:

Co to za wersja presty i jaki szablon? 

Generalnie google nie lubi gdy tekst jest ubarwiony stylami, takie produkty mają mniejszą szanse na wyższą pozycję w google dlatego część twórców oprogramowania i szablonów z automatu wyrzuca formatowanie z pewnych pól a zmiana samej czcionki dla wybranego pola też nie zawsze jest dużym problemem ponieważ style można nadać odgórnie. 

1.7 , szablon frezja 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...