Jump to content
  • 0

"Nie można zaktualizować ustawień"


rzubr

Question

Witam, 
Jestem całkiem nowy w temacie i już na samym początku przygody z Prestą napotykam problemy. Najpierw Error: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS i niektóre opcje panelu administratora były niedostępne(biały ekran po kliknięciu na przykład w Moduły -> Module Manager) co wydaje mi się było przyczyną wersji PHP (wcześniej wersja 7.2 a teraz 7.0). Po zmianie wszystko działa dobrze lecz powstał inny problem. Przy dodawaniu nowego produktu otrzymuję powiadomienie. Ktoś może wie jak to rozwiązać?
Php 7.0 
Host: hekko.pl

Wersja PrestaShop: 1.7.6.8

Bez tytułu.jpg

Edited by rzubr (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hej mam dodane i wygenerowane atrybuty. Po utworzeniu kombinacji daje zapisz i jest wszystko okej, natomiast jest problem jak chce dodać na "Wszystkie sklepy" ilość dla tych kombinacji, bo nie wiem czy mówiłem wcześniej działam na Multistore. U mnie nie ma takich ilości są może 4 atrybuty no max 16 :) sprawdzałem na kliku serwerach (słabych i maszynach dedykowanych) niestety nie tu leży problem. Opcja magazyny włączona (bo ktoś też taki problem widział - niestety to nie to). Gadałem z kimś na FB że presta 1.7 tak ma i jak chce dodawać ilości to muszę wejść w każdy sklep z osobna i faktycznie wtedy nie ma żadnego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...