Jump to content

Blank page si ProductAssembler.php line 103


Recommended Posts

Salutare!

Am un site care nu mai functioneaza, la accesare da pagina goala iar daca activez debug am eroarea de mai jos.

Problema este doar in frontend, in /admin merge totul fara probleme. Versiunea este 1.7.2.2. La un moment dat am facut si upgrade la ultima versiune dar se comporta identic.
Din ce am inteles de la detinatorul site-ului a functionat fara probleme pana de curand, nu stie sa-mi zica daca a modificat cineva ceva prin el. Am incercat cu diverse versiuni de Php si eroare persista.

In fisierele error_log nu scrie nimic iar la accesare site-ul face redirect la /ro/ desi nu am gasit in .htaccess asa ceva.

Are cineva vreo idee?

Multumesc anticipat!

 

Whoops, looks like something went wrong.

1/1FatalThrowableError in ProductAssembler.php line 103:Type error: Argument 1 passed to ProductAssemblerCore::assembleProduct() must be of the type array, boolean given, called in /home/usercpanel/siteulcupricina.ro/modules/laemegamenu/laemegamenu.php on line 403

in ProductAssembler.php line 103

at ProductAssemblerCore->assembleProduct(false) in laemegamenu.php line 403

at LaeMegamenu->renderMenu() in laemegamenu.php line 480

at LaeMegamenu->_prepHook(array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart))) in laemegamenu.php line 503

at LaeMegamenu->hookdisplayHome(array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart))) in Staticblock.php line 221

at Staticblock::renderModuleByHookV15('Home', array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart)), '56', array('id_hook' => '8', 'module' => 'laemegamenu', 'id_module' => '56'), '0') in Staticblock.php line 131

at Staticblock->getModuleAssign('laemegamenu', 'displayHome') in Staticblock.php line 87

at Staticblock->getStaticblockLists('1', 'blockHeaderBottom') in laestaticblocks.php line 243

at laestaticblocks->hookBlockHeaderBottom(array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => '7')) in laestaticblocks.php line 179

at laestaticblocks->hookDisplayHeader(array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => '7')) in Hook.php line 895

at HookCore::coreCallHook(object(laestaticblocks), 'hookdisplayHeader', array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => '7')) in Hook.php line 327

at HookCore::callHookOn(object(laestaticblocks), 'displayHeader', array('cookie' => object(Cookie), 'cart' => object(Cart), 'altern' => '7')) in Hook.php line 843

at HookCore::exec('displayHeader') in FrontController.php line 533

at FrontControllerCore->initContent() in IndexController.php line 37

at IndexControllerCore->initContent() in Controller.php line 205

at ControllerCore->run() in Dispatcher.php line 379

at DispatcherCore->dispatch() in index.php line 28

Edited by cosmins75 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...