Jump to content

Potwierdzenie wystawienia produktu?


ITenter

Recommended Posts

Witam, mam dwa zapytania odnośnie presty 1.6.1.24, nie znalazłem nigdzie w zapleczu sklepu takich opcji które szukam, może nie ma i będzie potrzebny dodatkowy moduł? Proszę o pomoc.

1. Posiadam paru pracowników którzy będą wrzucać nowe przedmioty na stronę ale przed ich publikacją chciałbym je sprawdzać, czy nie ma żadnych błędów, czy są dobre ceny, zdjęcia itp. Czy istnieję taka możliwość, jakiś dodatkowy moduł albo proste obejście?

2. Chciałbym też generować raport, albo chociaż mieć podglądał na zapleczu ile dany pracownik wystawił przedmiotów danego dnia, w tygodniu miesiącu. 

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie pierwszego - widzę, że nie jesteś pierwszą osobą, można to zrobić właśnie tak jak opisał tutaj kolega: 

Jeżeli chciałbyś dedykowany moduł do tego, możesz do mnie śmiało napisać, coś wymyślimy i poradzimy na to, tak to nie widzę nic gotowego na teraz. 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Blaaszka said:

Odnośnie pierwszego - widzę, że nie jesteś pierwszą osobą, można to zrobić właśnie tak jak opisał tutaj kolega: 

Jeżeli chciałbyś dedykowany moduł do tego, możesz do mnie śmiało napisać, coś wymyślimy i poradzimy na to, tak to nie widzę nic gotowego na teraz. 

 

Witam, wolałbym dedykowany do tego moduł, najlepiej w formie jakiejś tabelki pogrupowanej po użytkownikach, z widocznym numerem aukcji cena i może miniaturką zdjęcia. Dodam że sklep posiada też integracje z baselinkerem i subiektem poprzez firmeslinka więc to wszystko musiałoby działać.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, ITenter napisał:

Witam, wolałbym dedykowany do tego moduł, najlepiej w formie jakiejś tabelki pogrupowanej po użytkownikach, z widocznym numerem aukcji cena i może miniaturką zdjęcia. Dodam że sklep posiada też integracje z baselinkerem i subiektem poprzez firmeslinka więc to wszystko musiałoby działać.

Możemy to omówić szczegółowo na PW. Napisz do mnie, dogadamy szczegóły. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...