Jump to content

České znaky písmo


billabong6

Recommended Posts

2 minutes ago, tuk66 said:

Toto je problém fontu. Nezná české znaky. Možná se jen nenačítá česká znaková sada, jestli se jedná o Google font. Jediné řešení je použít jiný font.

Dík za rady. Áno tumu rozumiem, len skúšam všelijaké, ale nejak sa to nemení. Upravy som skúšal "ApThemeConfiguration - Google font" (prikáladam foto z adminu). Je to takto správne, alebo to treba zmeniť niekde inde? Dík za bližšie informácie

font.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, tuk66 said:

To je divné. Font Abril Fatface by česky umět měl. Správná sada je Latin + Latin Ext. 

Je otázka, jestli je to takto i na stránce a jestli se třeba ještě něco nebere z cache.

Nastavil som sadu podľa vyššie uvedeného ale zatiaľ sa to na stránke neprejavilo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/31/2020 at 4:12 PM, tuk66 said:

To je divné. Font Abril Fatface by česky umět měl. Správná sada je Latin + Latin Ext. 

Je otázka, jestli je to takto i na stránce a jestli se třeba ještě něco nebere z cache.

Problém sa nepodarilo stále vyriešiť. Vyčistil som aj cache, ale nepomohlo. Všimol som si, že znaky sa zobrazujú zle len pri náhľadoch produktu, po rozkliknutí je písmo už v poriadku. Posielam ukážku.

Nahlad.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...