Jump to content

Nefunkční moduly


Amenity

Recommended Posts

S Prestou začínám, nainstalovala jsem tu nejnovější verzi a problém. V sekci "Modules" mi všechno chybí. Zkoušela jsem to xkrát přeinstalovat a nepomohlo.
Viz obrázek.

Nevíte, čím by to mohlo být způsobené? Kde je chyba?

42806_JQR28h0dJR06FDQ7xpJu_t

Link to comment
Share on other sites

zkus nahrat soubor module.php v zipu do slozky /classes/,ale nemusi to jit...zalezi na verzi dalsich upravach nicmene mi to zaclo delat az ted ze svn minuly tyden...a doresene to jeste uplne neni...tak asi bug v nekterem z modulu nebo i v jadre.

classes.zip

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem to zkusila a nic :( Zajímavé však je, že kámoška to stejné instalovala a jede ji to normálně. Může být problém třeba v hostingu?


samozřejmě že muže byt problem i v hostingu ...

ted me napadlo mas nastavena prava souboru a složek ?
Link to comment
Share on other sites

Tak jsem vyzkoušela v adminu na hostingu proklikat co se dalo a výsledek je, že byl problém tam. Jelikož tomu moc nerozumím, tak fakt nechápu, že to bylo takovou "blbostí". Jak moc velkou, to netuším, tak mě kdyžtak nekamenujte :)
register_globals On
display_errors On
Tyhle dvě věci tam měly předtím off.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem vyzkoušela v adminu na hostingu proklikat co se dalo a výsledek je, že byl problém tam. Jelikož tomu moc nerozumím, tak fakt nechápu, že to bylo takovou "blbostí". Jak moc velkou, to netuším, tak mě kdyžtak nekamenujte :)
register_globals On
display_errors On
Tyhle dvě věci tam měly předtím off.


zlato kdyby sis přečetla co je třeba k instalaci presty ve wiki tak bys pul dne nehledala takouvou prkotinu ....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím, potvrzuji předešlý příspěvek, měl jsem ten samý problém. Mám hosting Onebit, po nainstalovaní verze 1.4.0.17 se "Moduly zobrazovaly pouze do poloviny, po nainstalování ofic. CZ vůbec, jako u Amenity. Po nainstalování verze 1.4.1.0 se nezobrazuje v sekci "Moduly" a "Platby" nic. Po ftp smazání modulů dibs, editoral, ekomi, envoimoinscher a folowup to vypadá, že vše funguje jak má.

Link to comment
Share on other sites

mam rovnaky problem,(HTTP STATUS 500) skusal som zmazat niektore moduly potom sa stranka zobrazii.. vyskusam premazat len tie co spomina vaclavmax, snad niesu nejako moc dolezite tie moduly...

-no nepomohlo ani premazanie tychto modulov...

asi ostanem pri starej verzii..

Link to comment
Share on other sites

Po přidání modulů horizontálních menu ten samý problém, nezobrazují se moduly a platby. V jedné diskuzi jsem se dočetl, že výše uvedený problém zmizel po třetí instalaci. Já jsem těch instalací vyzkoušel snad deset a stále stejné. Nechce se mi měnit hosting, dokázal by někdo poradit, v čem může být problém?

Link to comment
Share on other sites

Ten isty problem updat z prestashop1.4.0.17 na prestashop1.4.1.00 a niektore moduli zmyzli.
Zacal som hladat problem preco az nakoniec som zistil ze v nastaveni v moduloh sa mi samo zmenil aktivovane & deaktivovane moduli (zobrazit) na polozku aktivovane a tie co neboli tak zmyzli.
Treba este skusit v moduloh kliknut tlacitko resetovat .
Zacalo to slapat ako ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Treba este skusit v moduloh kliknut tlacitko resetovat .
Zacalo to slapat ako ma.


Potvrzuji, po kliknutí na tlačítko Reset se opět všechny moduly objeví :-)
Link to comment
Share on other sites

Jenže kromě modulů se mi nezobrazuje ani tlačítko Reset (viz obr. první příspěvek). Jedině je zkusit přes ftp vymazat, aby se zobrazily i s Resetem, vyresetovat a pak nahrát nazpět??? Večer vyzkouším.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...