Jump to content

Skroutz μετάβαση στο μοντέλο χρέωσης Cost Per Sale (CPS),


Prestan0ob

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος σχετικά μήπως πρέπει να κάνουμε κάτι απο μέρους μας στα e-shop μας?
Μου έστειλαν αυτό:

Quote

Σε συνέχεια της ενημέρωσης από την 10η Ιουλίου 2020 σχετικά με τη σταδιακή μετάβαση στο μοντέλο χρέωσης Cost Per Sale (CPS), θα θέλαμε να υπενθυμίσουμε τα ακόλουθα:

Η ημερομηνία έναρξης της μετάβασης είναι η 1η Σεπτεμβρίου 2020 και λαμβάνετε το παρόν μήνυμα καθώς το κατάστημά σας συμμετέχει σε κατηγορία όπου η μετάβαση είναι υποχρεωτική.

Υπενθυμίζουμε πως στην περίπτωση που κάποιο κατάστημα δεν έχει προχωρήσει στις ενέργειες που απαιτούνται για την αλλαγή του μοντέλου χρέωσης μέχρι την 1η Σεπτεμβρίου, τα προϊόντα της συγκεκριμένης κατηγορίας και μόνο αυτά, σταματούν να προβάλλονται στο Skroutz.

Παρακαλούμε για την απάντησή σας.

Σας ευχαριστούμε.

 

 

Edited by Prestan0ob (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, για αρχη πρεπει να αποδεχτειτε το νεο μοντελο και στη συνεχεια θα κανουν μια δοκιμαστικη παραγγελια εκεινοι και θα σας πουν αν χρειαζεται να αλλαξετε κατι.

Εγω το εκανα εχθες και δε χρειαστηκε αλλαγη, τουλαχιστον μεχρι στιγμης

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, system_error86 said:

Καλησπερα, για αρχη πρεπει να αποδεχτειτε το νεο μοντελο και στη συνεχεια θα κανουν μια δοκιμαστικη παραγγελια εκεινοι και θα σας πουν αν χρειαζεται να αλλαξετε κατι.

Εγω το εκανα εχθες και δε χρειαστηκε αλλαγη, τουλαχιστον μεχρι στιγμης

οκ ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...