Jump to content

Prikaz kupčevega e-maila v naročilu kupca


RaGlaSi

Recommended Posts

Mislil sem, da bo s prehodom na prestashop 1.7 ta problem izginil pa se še vedno pojavlja.

Ker podatke kupca prenašam ročno tako v računovodski kakor tudi v program kurirske službe mi je pomembno, da imam vse potrebne podatke na enem mestu.

Občasno se mi namreč dogaja, da v back office pri pregledu naročila kupca ni viden kupčev naslov e-pošte (BO/Orders/orders)

V tem primeru moram iti v BO/Coustomers in ga prekopirati od tam v aplikacijo kurirske službe.

Od česa je odvisno ali se kupčev e-mail naslov vidi v pregledu naročila v BO?

 

 

 

Edited by RaGlaSi (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

ja to tudi mene ful jezi, ker od gostov ne vidim direktno maila. Prenose pa imam jaz urejene preko Shopmanagerja => Excel in sedaj imam v izdelavi skripto, ki mi bo še masovno uvažala naročila na račune v Pantheon.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, espacious said:

Pozdravljen,

zna bit da je razlika ker je eno kupec eno pa gost.

Se da uredit prikaz. Z nekaj kode.

Kateri računovodski program uporabljate? Ter katerega dostavljalca?

Bo držalo, ni mi pa logično.

Drugače pa uporabljam Pantheon ter Pošto Slovenije in GLS za dostavo.

Link to comment
Share on other sites

Tudi jaz uporabljam Pantheona in kmalu bom lahko naredil reklamo za mojega razvijalca, ki mi bo naredil uvoz bulk narocila na 310 iz excela. 😁

Bom pa kmalu testiral 1.7.7 verzijo ki je zelo spremenila upravljanje z naročili v BO

Link to comment
Share on other sites

ima API dostope, problem je ker so tako obsežni, poleg tega pa rabiš konektor licenco, cca 350 eur + šteje se v letno kvoto za osveževalno pogodbo. Bom te moje razvijalce povprašal če bi ga mogoče zanimalo in če se nas več dobi mogoče spravimo čez izdelavo

V slogi je moč 😁

lp

martin

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...