Jump to content

Krajina v obj. formulári - Francúzsko - prečo?


Danka_D

Recommended Posts

Ahojte, prosím o pomoc s nastavením krajiny. (Sme dve matky na materskej a chceme si spraviť eshop s tričkami a omaľovankami pre mamy a deti, a eshop robím sama popri deťoch :) ).

 

Mame online free modul prestashop (v ramci hostingu)

a potrebovala by som pomoct s poslednymi vecami - ohladne shippingu - ktore jednoducho neviem najst.

1. pri zadavani adresy (ako zakaznik), nedava do formulara inu moznost ako "France". Tuto krajinu som nenastavovala - neviem kde to je. Viete mi prosim poradit, kde nastavit vyber krajiny pre objednavkovy formular? (s tym je spojeny aj vyber shippingu neskor)

pozrite prosim obrazok v prilohe (france.jpg)

 

2. kde mozem pridat moznost vyberu shippinu/osobny odber (napr v priestore kosika)? Alebo je tato moznost v "sposobe dopravy" v dalsom kroku v objednavani, do ktoreho ma teraz nepusti, lebo "France" ??

pozrite prosim obrazok (doprava.jpg)

 

3. respektive, kde mozem pridat moznost vyberu shippingu slovensko/cesko (v kosiku)? (dopravcov som nastavila, su nastavene ceny a kategorie pre Slovensko a Cesko, vsetko oskusane v kosiku, postovne zaraduje spravne - ale automaticky - a to je proboblem, cize mi nedava moznost si zvolit osobny odber). Ci aj toto bude predmetom vyberu v kroku "sposob dopravy" v objednavani?

pozrite prosim obrazok (SVK_CZ.jpg)

 

 

Dakujem za pomoc velice, Dana Arvay (Outdoormamas)

 

 

SVK_CZ.jpg

doprava.jpg

france.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...