Jump to content
  • 0

Slider zdjęć na wszystkich podstronach a nie tylko na stronie głównej.


Szczepan

Question

Witam,

zakładam nowy temat/post/wątek gdyż stary temat został rozwiązany (nie przez ze mnie) tylko przez firmę specjalistyczną zajmującą się tymi rzeczami. 

Otóż mam inny problem... Mianowicie chodzi mi o to czy ten pokaz slajdów co jest na stronie głównej (patrzcie Schowek01) da się przenieść na podstrony Akcesoria, Akademia kawy, LivestyleWspółpraca (patrzcie Schowek02-Schowek06),

wiem że to jest moduł odpowiedzalny za to... U mnie w Panelu administracyjnym ten moduł nazywa się TT - Homeslider (patrzcie Schowek07-Schowek08),

otóż w opcjach jest coś takiego Moduły i usługi ---> Pozycje ---> Przemieszczanie modułu (patrzcie Schowek09-Schowek10)

znalazłem scieżkę na serwerze do tego zdjęcia na podstronie Akcesoria, Akademia kawy, Livestyle i Współpraca plik nazywa się header-bg.jpg i mieści się na na serwerze:

/public_html/shop/themes/PRS006./img/templatetrip/header-bg.jpg 

oraz 

/public_html/shop/themes/PRS006/img/templatetrip/header-bg.jpg

proszę o porady, linki do postów na tym forum (nawet w jęz. Angielskim) oraz linki do artykułów na necie. Proszę o pomoc.

Schowek01.jpg

Schowek02.jpg

Schowek03.jpg

Schowek04.jpg

Schowek05.jpg

Schowek06.jpg

Schowek07.jpg

Schowek08.jpg

Schowek09.jpg

Schowek10.jpg

header-bg.jpg

Edited by Szczepan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Moduły można wyświetlić wszędzie tam gdzie jest hook do którego jest moduł podpięty więc w zasadzie masz opcje dodania modułu do innego hooka który jest dostępny na chcianych podstronach lub dodanie hooka do którego obecnie jest przypięty moduł do plików podstron na których chcesz go wyświetlić. Jest jeszcze opcja że moduł ma w kodzie ograniczenie do wyświetlania tylko na stronie głównej i wystarczy je usunąć.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A mam taką prośbę endriu107 - możesz mi opisać krok po kroku jak to się wszystko robi bo widzisz jestem początkujący i moja wiedza aż tak daleko nie dotarła... Opisz mi bardzo cię proszę jak to się wszystko robi krok po kroku a będę ci bardzo wdzięczny.... 

Edited by Szczepan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

udało mi się niektóre pliki podmienić tego ngłówka header-bg.jpg ale jest jeszcze jedna ścieżka dostępu do której nie mogę trafić/znaleść na serwerze... Ta ścieżka to:   header-bg.jpg

na dowód podsyłam zrzuty ekranu. Ktoś może mi podać ścieżkę dostępu widmo - tzn. Jak tam wejść i podmić ten ostatni obrazek powyżej... Proszę o odpowiedź. 

sch.jpg

sch1.jpg

sch2.jpg

sch3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...